10 Ocak Salı Okulları Kar Tatili Olan İl ve İlçeler Hangiler (Tatil Olan Şehirler)

10 Ocak Salı Okulları Kar Tatili Olan İl ve İlçeler Hangiler (Tatil Olan Şehirler)

Tüm  yurdumuzda etkili bir kar yağışı başladı. Marmara bölgesi başta olmak üzere kar yağışı yoğun şekilde önümüzdeki günlerde de etkisini sürdürecek. Tekirdağ Edirne gibi en batı illerimizden tutunda İstanbul Bursa Sakarya Kocaeli ve Bolu illerimizin ardından İç Anadolu’ya giren kar başta Ankara Eskişehir Kırıkkale ve Kırşehir olmak üzere tüm Anadoluyu etkisi altına aldı. Kar kalınlıkları yer yer 30-40 cm ye ulaştı. Hafta sonu bir çok ilimizde hafta sonu kursları yapılamazken Haftanın ilk günleri Pazartesi ve Salı günleri de bir çok ilimizde okullar kar tatili yapacak. İşte bizde sizlere sitemizde en güncel haberleri ve okulları tatil olan il ve ilçelerin resmi birimlerinden öğrendiğimiz kayıtları anında sizlere aktarıyoruz. Bu alanda sitemizi ziyaret eden binlerce kişiye doğru haberleri aktarma adına valilik ve Kaymakamlıklarca açıklanacak haberleri sizlere ilk olarak duyurmak istiyoruz.. Daha önce açmış olduğumuz 9 Ocak 2017 pazartesi günü hangi il ve ilçelerimiz kar tatili yapacak konusuna BURADAN bakabilir güncel listeyi takip edebilirsiniz.. 10 Ocak salı günü ise kar şiddetini daha çok artıracak ve ülkemizin nerdeyse yarısı tatil olacak. İşte sizlere en son meteoroloji haritasını sunuyoruz durumun ciddiyetini ve kaç gün kar yağacağını görmeniz için.. İşte kar yağışının devam edeceği günlerin haritası: http://dizifragmanhaber.com/9-ocak-2017-pazartesi-okullari-kar-tatili-olan-il-ve-ilcelerin-guncel-listesi.html

10 Ocak Salı Okulları Kar Tatili Olan İl ve İlçeler Hangiler (Tatil Olan Şehirler)

Okulu tatil olan il ve ilçeyi resmi yazı ile buradan duyuracağız. Şimdilik tatil olan il ve ilçe bulunmamakta. Haberlerin çoğu pazar günü resmi makamlarca açıklanmaya başlayacaktır..

10 Ocak salı Kesin tatil Olan İl ve İlçeler

1- 10 Ocak Salı: ÇANAKKALE’de kar tatili.. dört gündür etkili olan kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle kent merkezi ile 11 ilçede olumsuz hava şartları nedeniyle okullar yarın için tatil edildi. 2- 10 Ocak Salı: İstanbul‘da Okullar Yarın da Tatil Şiddetini artıran kar yağışı nedeniyle yarın okullar tatil edildi. 3- Tokat il merkezi ve ilçelerinde devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda kar tatili bir gün daha uzatıldı. 4- Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde ilkokul, ortaokul ve liselerde 10 Ocak Salı günü eğitime bir gün süre ile ara verildi.

Sizde il ve ilçenizde 10 Ocakta tatil var mı diye bize yorum yazarak sorabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 7 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

10 Ocak Salı Okulları Kar Tatili Olan İl ve İlçeler Hangiler (Tatil Olan Şehirler) (16 Yorum)

error: İzin Yok