22 Ocak 2017 Pazar Kısmetse Olur Finalde Kim Elendi Eve Kim Geliyor?

22 Ocak 2017 Pazar Kısmetse Olur Finalde Kim Elendi Eve Kim Geliyor?

Kısmetse Olur evinde elenen ve yerine gelen adaylar bu ara iyice sıklaştı. Aslında bunda biraz reytinglerin düşmesi de etkili oldu. Daha önce genelde ilk 10 da olan Kısmetse Olur Reytingleri Hazalın elenmesinden sonra ilk 35 içine giremez oldu. En Son 3 Ocak reytinglerinde yapım 33. sırada yer bulabildi. Bu da eğer önlem alınmazsa kısa sürede programın final yapacağını gösteriyor.. Ayça ve Aykut da eve gelmek için gün sayıyorlarmış arkadaşlar. Dışarıda sevgili olan ve gittikçe aşkları pekişen ikilinin evde çok güzel bir örnek olacakları ve herkesi imrendirecek bir aşka imza atmak için 22 Ocak 2017 de eve gelecekleri ancak yapımcı ile görüşmelerinden sonra kesinlik kazanacağı yazıldı. Eğer 22 Ocak finali olmazsa 29 Ocak pazar günü kesin olarak eve giriş yapacaklarmış..

Gözde bozacı Kısmetse Olurda

Önümüzdeki hafta Kısmetse Olurda Rabia elenince yerine Gözde gelecek bu kesinleşen bir tüyodur arkadaşlar.. Hafta’ya Rabia’yanin yerine girecek yeni gelin adayi Gozde Bozaci yine tanidik biri arkadaslar… Şaşırdık mı? Neyse kimse için gelmemiş ama Berker Gözde’ye yürüyeceği kesin.  Gözde ile Berker arasında neler olacak onu da zamanla göreceğiz. https://www.youtube.com/watch?list=PLedJ21b9vICV-zF3wgeP7iG9SMumLkoYp&v=arTra1NmmKw 22 Ocak 2017 Pazar Kısmetse Olur Finalde Kim Elendi Eve Kim Geliyor? haberler geldikçe buraya ekleyeceğiz.. Bu arada sizler için yeni bir anket yapmak istiyoruz.. Geçen sezon’da hangi adayı desteklediğinizi aşağı yazar mısınız? Yorumlarınızı bekliyoruz. Katılan herkese teşekkürler..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 4 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

22 Ocak 2017 Pazar Kısmetse Olur Finalde Kim Elendi Eve Kim Geliyor? (41 Yorum)

  1. Men azerbaycandan iZleyirem Adnan orda olmasa maraqsiz olar kismetse olur addidi destekleyirem keçen il nuru çox sevirdim nur ela hele onun kim qiz gelmeyib bu sezon

  2. Ben Nur ve Batuhani desdeklemistim. İkiside dogal ve ictendiler. Bu sezon icin once Semih ve Hazal’di. Onlar gidince ise. Onur ve. Aycan ciftini sevdim. İkiside cok tatli ve ictenler. Ozellikle Onur dunya iyisi ve cok efendi bir cocuk. Aycan da bicir bicir sevimli ve zeki bir kiz. Tesekkurler, Elvan.

  3. NURBAT desdekliyoruz en samimi vedoğal bulduğum ikili Allah daim etsin bir yastık ta kocasınlar.

  4. Adnan ne kadar bu proqramdaysa kismetse olurun reytinqi dúsecek çúnki adnan berker oraya evlenmeye gelmiyib artislik edir ikiside. Didemde kizlardan her hangi biri birinci olur ve o kizin ùstùne gidiyo sebebide belli çùnki kendisi oraya para kazanmaya gelib evlenmeye hiç niyyeti yok evlenmek isteyenede imkan vermiyolar

  5. Öncelikle bütün ev halkı ve Seda hanima samimi selamlarımı iletiyorum. Benim 60 yaşım var. Yaşlı olmama rağmen bu programı dikkatle izliyorum. Bu bir evlenme programıdır ve bura gelenler arkadaşlık üçün geliyorlar Evlenmek kalsın arkadaş bele olamıyorlar Neden ne olurdu fizikleri ğibi ilişkileri de güsel olsa ne mutluonlara. Benim sevdiğim çift Rabiye cifti idi Oda olmadı Ama olacak Rabiya çok güzel akıllı temiz kalpli bir kizdir Elendiyi gün gururlu onurlu olduğunu bir daha kanıtladı ve Gökhan bir daha bele bir kız bulamaz Rabiya temiz bir aşkla seviyordu Bunu Didem Aycan gibi her an dile getire bilmirdi Ona göre dişlanırdi inşallah yeniden Cokhanla barisir Evde evlenmek isteyen gençlere nasihatim budur ki evladlarim bir birinizle gereksiz yere kavga etmeyin birbirinizi üzmeyin Sevin sevilin yapici olun kirici olmayin baris içinde olun severken kızlarım Leyla gibi Aslı gibi Sevin .Oğlanlarim siz de Şirin üçün Bisitun dağini delen Ferhad gibi asıl ismi Geys olan amaLeylanin aşkından Mecnun olan açık gibi canigönülden Sevin Ele sevin ki bu aşk size şifa versin Sizi siz olmaktan yok etsin ğözlerinizi acdiğin9z zaman karşınızda iki seven aşığın kalb çarpıntısını ğözlerinizideki aşktan süzülen aşk şerabini göresin8z ve icib bayilasin8z .Ya aşk budur Onun değerini sevenler bilir Size de bele Aşk sevgi arzu edirem.

  6. Öncelikle bütün ev halkı ve Seda hanima samimi selamlarımı iletiyorum. Benim 60 yaşım var. Yaşlı olmama rağmen bu programı dikkatle izliyorum. Bu bir evlenme programıdır ve bura gelenler arkadaşlık üçün geliyorlar Evlenmek kalsın arkadaş bele olamıyorlar Neden ne olurdu fizikleri ğibi ilişkileri de güsel olsa ne mutluonlara. Benim sevdiğim çift Rabiye cifti idi Oda olmadı Ama olacak Rabiya çok güzel akıllı temiz kalpli bir kizdir Elendiyi gün gururlu onurlu olduğunu bir daha kanıtladı ve Gökhan bir daha bele bir kız bulamaz Rabiya temiz bir aşkla seviyordu Bunu Didem Aycan gibi her an dile getire bilmirdi Ona göre dişlanırdi inşallah yeniden Cokanla barisir Evde evlenmek isteyen gençlere nasihati budur ki evladlarim bir birinizle gereksiz yere kavga etmeyin birbirinizi üzmeyin Sevin sevilin yapici olun kirici olmayin baris içinde olun severken kızlarım Leyla gibi Aslı gibi Sevin .Oğlanlarim siz de Şirin üçün Bisitun dağini delen Ferhad gibi asıl ismi Geys olan amaLeylanin aşkından Mecnun olan açık gibi canigönülden Sevin Ele sevin ki bu aşk size şifa versin Sizi siz olmaktan yok etsin ğözlerinizi acdiğin9z zaman karşınızda iki seven aşığın kalb çarpıntısını ğözlerinizideki aşktan süzülen aşk şerabini göresin8z ve icib bayilasin8z .Ya aşk budur Onun değerini sevenler bilir Size de bele Aşk sevgi arzu edirem.

error: İzin Yok