29 Ocak Pazar Kısmetse Olur Finali Kim Elendi yerine Kim Geldi? İşte Tüyolar

29 Ocak Pazar Kısmetse Olur Finali Kim Elendi yerine Kim Geldi? İşte Tüyolar

Kısmetse olur evinde bomba haberler ve dışarı sızan sürprizler eksik olmuyor. En son tüyoları ve haberleri bu sayfada sürekli güncel tutarak paylaşmaya çalışacağız sizlerle. Evde sürekli bir değişim var son haftalarda, eskilerden çok az kişi kalırken yenilerde bir girişimcilik eksikliği var gibi sanki. İşte son tüyoları ile 29 Ocak 2017 Pazar Kısmetse Olur Finali Kim Elendi yerine Kim Geldi? İşte Tüyolar Daha önceki tüyolarımızda Ayca ve Aykut ikilisinin çok yakında Kısmetse Olur evine gireceklerini dışarda yaşadıkları aşkı içerde devam ettireceklerini paylaşmıştım sizlerle ve çok uzun tartışmalar yaşanmıştı önceki konularımız ve tüyolarımızda. Ayca ve Aykut programa girecekti ama dışarda paylastiklari samimi fotograflardan dolayi yapim artik girmelerine izin vermedi. Öyle samimi olduktan sonra evde ne işiniz var diyerek eve girişlerini istemediği belirtildi yapımcının.

 Kısmetse Olur 29 ocak 2017 elenen kim giden gelen kim oldu?

Kanal D’nin sevilen evlilik programı Kısmetse Olur’da haftanın finalinin ardından yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Güzelliği ile damat adaylarının dikkatini üzerine çeken Gözde Bozacı’dan ilk kez bir itiraf gelecek. Öte yandan programın sunucusu Seda Akgül bir yarışmacıya evden ayrılmak isteyip istemediğini soracak. GELECEK HAFTA BERKER VE GÖZDE İYİCE YAKINLAŞACAK GÖZDE BERKER E BİRAZ TAVIR YAPACAK GEÇEN HAFTA GAMZE G. İLEKONUŞTUĞU İÇİN Kısmetse Olurda bir önceki hafta  Elenenler: Gizem ve Barış Birinciler: Didem ve Onur olmuştur.. Onlarında resimli olarak eklemek istiyorum. Son olarak Kısmetse Olurdan elenen Gizem olurken, Gizem elendikten sonra onun yerine Merve isimli güzel bir kız gelecek. Merve hakkında detaylı bilgileri soyadını sosyal medya bilgilerini elde edince buraya ekleyeceğiz. https://www.youtube.com/watch?v=MeKwt_cOrnA

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 11 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

29 Ocak Pazar Kısmetse Olur Finali Kim Elendi yerine Kim Geldi? İşte Tüyolar (17 Yorum)

  1. didem artık sibeli kopya eden hareketler yapıyor. aynı biçimde koşmalar gülmeler. yalnız arada söylendiğine göre 7 yaş ancak bence en az 10 yaş fark olduğu için onda bu hareketler eğreti duruyor.

  2. Seda’hanym’aýçaşaýkuda’haksyzlyk’ýapdyňyz’içerdeki’kyzlagyň’hepsi’aýçaň’tyrnagyçada’ýok’günde’birniň’pisligi’çykýorlar’pawýon’kadinki’hepsi’neden’aýçaýy’ýazgardyňyz’aýça’aýkut’sizi’çok’sowýorys’ geliň’lütfan’içeri adnan’allahyňdan’bularsyň’enşall”eň’küti’adam’adnandyr’koçe’kadyny’didem’beraber’hakşetýorsyň’adnanjyk’ölda’

  3. Adnan gitmeli , gökhan kalmali , cünkü adnan evi yasli didemle ele almislar , sanki kanal d nin sahibi bunlar , adnan ve didem gitmeli ki ,,, inandirici olsun, Tüm kasaba gökhan geldiginden beri yine seyrediyoruz , ama didemin bilmis bilmis insanlarla dalga gecer gibi konusmasina tahammplümüz yok , adnaninda erkekler evinde kiskirticiliklarindan biktik , kanali onlarmi yönetiyor ????

  4. Kısmetse olura hazal ve semih çifti geleceklermi ve eğer geleceklerse de ne zaman gelecekler…

  5. Adnan gitsin evlenme teklif etti ama yemedi şimdi ayrılmak icin elinden geleni yapıyor yemezler adnan

error: İzin Yok