5-6 Ocak 2017 Kısmetse Olur Fragmanı Videosu (324.Bölüm)

5-6 Ocak 2017 Kısmetse Olur Fragmanı Videosu (324.Bölüm)

Kısmetse Olur evinde 4 ocak çarşamba günü diskalifiye olan Gökhandan sonra eve konuk olarak giren Gamze Göktürk geçici mi geldi yoksa kalıcı mı olarak geldi merak konusu oldu. Gamze Göktürk eğer geçici olarak geldiyse sorun yok dönüşü çabuk olur ama diğer türlü zaten diskalifiye olanın eve dönmesi biraz zor..

5-6 Ocak 2017 Kısmetse Olur Fragmanı Videosu (324.Bölüm)

Kanal D ekranlarındaki sevilen evlendirme programında işler iyice karışmaya başladı.  Kısmetse Olur da 324. bölüm ve ardından sonraki cuma günü yayınlanacak olan 325. bölümde neler olacak? Bildiğiniz üzere Cuma günleri Kısmetse Olur da çiftleri desteklemek moral vermek amacıyla bazen özel yemekler ödüller düzenleniyor. Bakalım bu cuma yemeğe kim gidecek ödülü kim kapacak? Sevilen evlilik programı 5-6 Ocak 2017 Kısmetse Olur Fragmanı Videosu (324.Bölüm) perşembe ve cuma günü kanal d de kaldığı yerden devam edecek.

6 Ocak 2017 Kısmetse Olur Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?list=PLedJ21b9vICV-zF3wgeP7iG9SMumLkoYp&v=arTra1NmmKw

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 4 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

5-6 Ocak 2017 Kısmetse Olur Fragmanı Videosu (324.Bölüm) (1 Yorum)

  1. Tuğçe ve Ünal in sevgisini saçma ve sahte buluyorum şimdiye kadar sibele hak vermedim ama şimdi veriyorum şimdi Tuğçe sana soruyorum sen hangi mantıkla eve yakın arkadaşını getirip ve Ünal in Sibel ile olması için elinden geleni yaptın ve her defasında onayladım ve hatta hangi mantıkla Sibel Ünal ismini daha 3 .Günden tahtaya yazdın sen nasıl yazıyorsun biz ekrandan inanın herkesin kalbini çok iyi okuyoruz sen zaten korku içindeydin gokhan sibele kaptırma korkusunda idin ama Tuğçe nezamn Sibel gokhan yaklaştı yemek mihlama yaptı ve tugcwye öğretmek istedim öğrenmek istemesi dediğinde işte senin tüm foyan oryantal çıkmış olup ve o anda Ünal in aldığı tüm gülleri yoldun pardonda bu ilişkiye senmişsin başlamasını istedin ve sen mi son bulmasını istedin çünkü herşey ortadaydı ve sen elinden geldiğince kötülemeye birde utanmadan düşünmeden unalcigini rezil ederek gülleri reçel yaptın ben erkek olucam günlerimi reçel yapicak arkadaşım ve beni rezil edicek sen gülleri reçel yapıcana pardonda bir mihlama da sen yapıp getirseydi Ünal in ilişkisi sanami kalmış sonra ağlama krizine girersin hepsi yalan inan ağlarken okadar kötü gorunuyordunki bir kadın bukadar saçma olabilir anca ve sonradan noldu çok seviyordun da bu danslarını nedir gökhan in yakın arkadaşıymis ta nasıl bakarmış sonuçta babasının oğlu değil Ünal orası yakınlık tanımıyor kısmet evi ve sen zaten baştan bir plan yapıp şiveli oyalatmisisn malesef b8z herşeyi görüyoruz.

error: İzin Yok