7-8 Ocak 2017 Hafta sonu Kursları Kar Tatili Olan İl ve İlçeler Hangileri?

7-8 Ocak 2017 Hafta sonu Kursları Kar Tatili Olan İl ve İlçeler Hangileri?

Meteoroloji 4 gündür hafta sonu yüksek oranda kar yağacağını söylüyor ve tüm birimleri uyarıyor.  Tüm yurtta kar yağışının etkili olacağını duyuran yetkililer herkesi önlem almaya davet etti. Peki öğrencilerin asıl merak ettiği Kar tatili haberi hafta sonu kursları için nasıl olacak hangi il ve ilçelerde kar tatili olacak mı haberimizde.

7 Ocak 2017 Cumartesi ve 8 Ocak pazar Hafta sonu Kursları Kar Tatili Olan İl ve İlçeler Hangileri?

Kaymakamlık ve valilik makamları vasıtasıyla ülkemizde hafta sonu olacak yoğun kar yağışı ile bir çok il ve ilçede tatil beklentisi oluştu. Zaten yerde bulunan kar sonrası yeni kar kütlesi ile oldukça fazla olacak yağışın okulları kursları tatil ettireceğine kesin gözüyle bakılıyor..

7 Ocak 2017 Cumartesi ve 8 ocak pazar günü kar tatili olan il ve ilçeleri aşağıya yazacağız. Şimdilik tatil olan bir il ve ilçemiz bulunmuyor..

SON DAKİKA:

Arkadaşlar resmi bir duyuru gelmedi bu kurslarla. Ancak siz yinede okula gitmeden arayın. Sanırız tüm öğrenciler katılmadığı için herkesi ilgilendirmediği için resmi duyuru yapılmıyor. Biz yinede Anadolu ajansını takip ediyoruz sizler için..

Bolu İstanbul Kocaeli Sakarya yoğun kar altında ve büyük ihtimal buralarda tatil olacak haftasonu kursları..

İstanbul ve civarı kentlerde yoğun kar yağışı başladı. Önümüzdeki saatlerde kar tatili haberleri başlayacak. Hafta sonu kursları için tatil olacak tüm il ve ilçeleri yazacağız.. Sayfayı yenileyin lütfen..

SON DAKİKA: 

KOCAELİ TATİL EDİLDİ 7-8 OCAK: Kocaeli’de etkili olması beklenen yoğun kar yağışı nedeniyle, yarın ve pazar günü Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel rehabilitasyon merkezleri, destekleme kursları ve bilim sanat merkezlerinde eğitim öğretime ara verildi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

7-8 Ocak 2017 Hafta sonu Kursları Kar Tatili Olan İl ve İlçeler Hangileri? (18 Yorum)

  1. Kuramı gidcez bu havada allah aşkına yaaaa neyin dalgasını gecionuz madem calismionuz açıklamayı yapın geri gidin evinize adamı hasta etmeyin!

  2. Her yer felç olmus kaymakamluklar valilikler bile calismiyor insanlar kurslara gidebilecek sanki bi aciklama bike yapilmadi hala

  3. ben universitede okuyorum kendim zeytinburnunda oturuyorum okulum beykoz anadolu hisarinda tatil haberi hala yok ve 3 tane sinavim var

error: İzin Yok