Acun Ilıcalı yeni sezon yarışması Göz6 ‘yı kazanan iki yarışmacı survivor 2017’de olacak dedi.

Acun Ilıcalı yeni sezon yarışması Göz6 ‘yı kazanan iki yarışmacı survivor 2017’de olacak dedi.

Survivor 2016 sezon finali yapar yapmaz TV8 ekranlarında izleyicileri ‘Göz6’ adında yepyeni bir program bekliyor.  Yeni yarışma programıyla ilgili anonsu  Ilıcalı survivor finalinin hemen ardından yaptı. Kazanan 1 erkek ve 1 kadının direkt Survivor 2017’ye katılacağını açıkladı.
Yarışma nasıl olacak ve kimler katılacak?

Tv8 ekranlarında şimdi yepyeni bir program izleyicilerin karşısına çıkacak. ‘Göz6’ adlı yarışma programında bir evde 8 erkek ve 8 kadın yer alacak. Yarışmada 1’nci olan 2 şampiyon doğrudan Survivor 2017’ye katılma şansı elde edecek.
goz6-yarismasiEylül ayı sonunda TV8’de ekranlarında yayınlanacak yarışma programını Acun Ilıcalı Survivor final gecesinde şu şekilde duyurdu:
‘Önümüzdeki sezon Eylül ayının sonlarında yeni bir formata başlıyoruz. Formatımızın adı ‘Göz6.’ Bu programda 8 kadın, 8 erkek yarışacak, Şampiyon kadınımız ve erkeğimiz Survivor 2017’ye katılmaya hak kazanacak. Yani Survivor öncesi bir kamp gibi olacak bu. Seyircilerimiz her zamanki gibi yarışmacılarımızı izleyecek. Başvuru için ben şimdiden anons yapayım. Çok renkli ve eğlenceli bir format olacak. Bir evde yaşanacak. Dediğim gibi heyecanı yüksek ve finalde de yarışmacıları önemli bir ödül bekliyor olacak.’

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 6 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Acun Ilıcalı yeni sezon yarışması Göz6 ‘yı kazanan iki yarışmacı survivor 2017’de olacak dedi. (1 Yorum)

  1. merhaba ben dekatlımak istiyorum ama nedense insanlar hebeni kucuk goruyor bun nedenide faki olmamız ve ben ilk okul mezun oldum icn kimse benim istemiyor cahildir diye birşey bilmez derler bunnalr neanlar diyorlar ama siz bir şan verimsin ben cok yarışmak istiyorum bilyorum şansıyok ama ben denicem belki birgun bu felek birde bize guler birumut

error: İzin Yok