Adı Zehra Hande Öldümü? Tekrar Gelecekmi?

Fox Tv de yayına girdiği andan itibaren büyük ilgi gören Adı Zehra dizisi ekranlara iddialı bir giriş yaptı. Adı Zehra dizisin de Almanya’dan kaçıp Türkiye de hayatına devam eden Zehra’nın karmaşık hayat hikayesi izleyenlerin kısa zaman da beğenisi kazandı. Almanya’da ki ailesinin elinden kaçıp kurtulan Zehra İstanbullu zengin bir ailenin kayıp olan kızları olan Hande’nin yerini almıştır. Peki  Ailenin kaybolan kızı olan Hande’ye ne oldu? Hande’nin başına ne geldi? Adı Zehra Hande Öldü mü? Adı Zehra Hande diziye tekrar dönecek mi?

Adı Zehra dizisi başladığı andan itibaren izleyenlerin kafasında tek bir soru oluştu. Hande nerede? Hande ne zaman gelecek? Zengin bir aile olan Kurdoğlu ailesinin tam ortasına büyük bir bomba gibi düşen Zehra hakkında herkesin kafasında sorular vardır. Kurdoğlu ailesinin gerçek kızları olan Hande 7 sene önce kaybolmuş, Hande’nin annesi olan Şule kaybolan Hande’nin yerine Zehra’yı gönlüne almıştır. Kendini bir anda İstanbul’un en zengin ailelerin den olan Kurdoğlu ailesinin içinde bulan Zehra ise yeni ailesiyle alakalı kafasında bir çok soru işaretleri vardır. Nasıl olurda kızlarını tanıyamaz bir aile. aile kendisini gerçekten kendi öz kızlarımı sanıyor. Gerçekten sorulması gereken soru ise Adı Zehra Hande’ye ne oldu. Başına ne geldi? Zehra’nın yeni ailesi Zehra’dan Hande ile alakalı hangi gerçekleri gizliyor? Tüm bu sorular biz dizi severlerin kafasını kurcalamaktadır.

Hande’nin annesi yani Şule esasen Zehra’nın öz kızları olmağının farkında fakat Hande’nin kayıplara karışmasında Anne Şule ve Serkan’ın suçları olduğunu düşünmekteyiz. Dışarıdan baktığımız da Kurdoğlu ailesi saygın, otoriter, zengin ve sevilen bir aile gibi gözükse de, karanlık işlerle uğraştıkları ve kirli bir gözükmeyen düzenleri olduğu aşikar. Bu soru işaretli yaşantı da Hande’nin kaybolmasıyla doğrudan ilişkili. Zehra’yı pat diye kendi kızları gibi aileye kabul edip Hande’nin yerine geçirmeleri bir şeyleri ört bas etme ve gizleme gibi algılanabilir. İlk başta ailesinden kurtulup yeni bir aileye kavuştuğu için sevinen Zehra kendisini daha kötü günlerin beklediğini çok geçmeden anlayacaktır.

Adı Zehra Hande öldü mü? Adı Zehra Hande diziye tekrar dönecek mi? peki bu soruların cevabı ne? Hande ölmedi. Evet Hande ölmedi. Önümüzde ki bölümlerde Hande kesinlikle diziye girecektir. Tabi ki bu tahminimiz kısa zamanda olmayacaktır. Şuan Adı Zehra da gizemi ve merakı artırmak adına Hande hemen ortaya çıkmayacaktır. Görünen o ki Hande ortaya çıktığı zaman her şey alt üst olacak ve herkesin hayatına tesir edecektir.

Peki Hande’nin başına ne geldiği nasıl ortaya çıkacak. Bunu kesinlikle Zehra çözecektir. Bunun sebebi ise gerçek kızlarının yerine geçirdikleri Hande’nin başına ne geldiğini en çok merak edenlerden biri de Zehra. Genco Hande’nin ölmediğini öğrenin büyük bir şok geçirir. Hatta ve hatta Genco’nun babası da bu işin içinde olabalir. Bizimle klın takipte kalın

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 4 Mart 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

error: İzin Yok