Adını Sen Koy 215. Bölüm Analizi – Tatlıcı Ülker 10 Kasım

Yazar: Fragmandizi.tv’den Tatlıcı Ülker…
Bu gün haftanın son bölümünü izledik. Bu haftanın sonuna gelene kadar biz seyricilerin yerine sabr taşı olsa her halde çatlardı.

Fotorafların eve ulaşdığını öyrenen Zehra Çetini, polisi boş verip hemen eve koşdu. Bu sırada evdeki zarfı gören yarım akıllı Canan içindekinin ne olduğunu öyrenmek için zarfın etrafında pervane oldu. Tam açacakken Zehra yetişdi. Zarfı Cananın elinden kapıb aldı. Canan bildiyin keyf yapyor, zavallı Zehra da onun için bozuk kafa Çetinle muhattap oluyor. Yani size şöyle anlatyım Zehra çeker cefayı, Canan sürer sefayı. Olucak iş diyil.

Adam olamak, para kazanmak için her türlü maceraya baş vuran Kerem seyyar satıcılığa son verip yeni maceralar peşinde koşmaya başladı. Bu sefer de şansını borsadan yana denemek istedi. Ama onuda eline yüzüne bulaştırdı. Arkadaşından aldığı borç paranın hepsini yükselir umuduyla borsaya yatırdı. Ama şansı yaver gitmeyip, hisseleri hızla düşüş yapınca dedesinden kalma manevi deyeri büyük saatini satmak zorunda kaldı. O bütün bunları yaparken iyilik meleyi Sabah da onun peşindeydi.

Akşam yemeyi için konağa giden Zehra ordada baya gergindi. Bir ara her şeyi Ömere anlatmak istedi. Ama dili varmadı, söyleyemedi.
Zavallı kız sabah uyanır, uyanmaz güne Çetinin eyer parayı vermezsen fotorafları internetde paylaşıcam mesajıyla başladı. Ömer süretli mesaj geldiyini görünce kim olduğunu sordu. Zehrada reklam mesajıdır dedi.

Yarım akıllı Canan Çetinin aramadığını görünce kendisi aradı. Ama bir türlü ulaşamadı. Hal böyle olunca mesaj yazdı. Artık mesaja da cevap gelmeyince acaba başka birisimi var diyerek sinirinden kudurdu. Son bir kez aradı. Bin pişman oldu. Çünki Çetin taktir edilecek bir hareket yapdı. Telefonu işim var bahanesiyle şak diye Cananın yüzüne kapatdı. Oh olsun sana Canan. Beter ol İnşallah.Durumu hazm edemeyince hemen Çetini aramaya koyuldu. İlk önce evine gitdi. Orda olmayınca kafede ola biliceyi aklına geldi.

Çetinden gelen tehtid mesajlarının ardı arası kesilmeyince, Zehra konaktan bankaya doğru yol aldı. Aceleylede çkınca çantasındakı fotoraflar olan zarfı odada düşürdü.

Sabah Keremin çekib temelli gidiceyini düşünüp karalara bağlarken, Kerem yepyeni bir macerasının hazırlıklarını yapyordu.
Sabah emlakcıya giderken gördükleri karşısında şaşırdı kaldı. Kerem bildiyin Sabaha rakip olmuş.
Sabahın emlakcısının karşısına kendi emlakcısını açmış. Adını da “Kerem emlakcı” koymuş. Bence Sabah bunu kesin öldürür.

Zehranın evde düşürdüyü zarfı Hediyye abla temizlik yaparken buldu. Hemen Ömere verdi. Ömer ilk önce zarfı önemsemedi. Ama sonra bakdı. Zarfı açmaya başladı. Bence kesin görücek.

Zehra her ne kadar istemesede kafeye Çetinle görüşmeye gitdi. Parayı ona verip Canandan uzak durmasını söyledi. Bu olay yaşandığı an Cananda onları izliyordu.

Eveeet sevgili A.Ş.K fanları acısıyla, tatlısıyla bir haftayı daha geride koyduk. Doğru beklediyimiz sahneleri göremedik. Ama ne yapalım. Artık önümüzdeki maçlara bakıcaz.

Okuyan her kese sonsuz teşekkürler…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Kasım 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 215. Bölüm Analizi – Tatlıcı Ülker 10 Kasım (15 Yorum)

 1. DERYACIM çok geçmiş olsun. Ay ben kyamam kuzularıma. Hastamı olmuşlar? Umarım çabuk iyleşirler. Ülker teyzeleri onlar için hep dua edicek. Benim için bebişlerini öp. Onlarda sende benim canımsınız.
  Beni sorucak olursan. İyiyim. 3 günlük tatilin sonuncu günün tadını çkarıyorum. Yarın her kes pazar keyfi yaparken ben işte olucam.
  Neyse ya beni boş ver. Bebişlerinle ilgilen. Onların sana çok ihtiyacı var. Öpüyorum seni:-) Tabi bebişleride…

 2. DERYACIM çok geçmiş olsun. Ay ben kyamam kuzularıma. Hastamı olmuşlar? Umarım çabuk iyleşirler. Ülker teyzeleri onlar için hep dua edicek. Benim için bebişlerini öp. Onlarda sende benim canımsınız.
  Beni sorucak olursan. İyiyim. 3 günlük tatilin sonuncu günün tadını çkarıyorum. Yarın her kes pazar keyfi yaparken ben işte olucam.
  Neyse ya beni boş ver. Bebişlerinle ilgilen. Onların sana çok ihtiyacı var. Öpüyorum seni:-) Tabi bebişleride.

 3. sorma ya bir kaç gün bundan önce oglumu aşı yaptırmaya götürmüşdüm geldiyinden beri çok huysuzlandı ateşi falan çıktı .Şimdi de senden uzak kızım biraz üşütmüş qrip olmuş sağolsun babaları da ilgileniyor ama bensiz omuyor anlıyacağın bu aralar başım sıkışık

 4. Ulaş abi youtube de en son yazdğım analize 1094 bakş olmuş. Dün 184 ken bu gün 1094. Sence iyi diyilmi?

  • HAYATCIM seni burda görmek ne büyük mutluluk. Ayrıca okuduğun ve yorumun için teşekkürler:-) Yine bekleriz. Hoşcakal:-)

 5. Tatlıcı abim stoklarda günaydınlarmı bitdi?
  Nerdeyse ben söylemesem söyliceyin yok.
  Hi, hi, hi…
  Şaka, şaka…
  Günaydınlar olsun sana:-)

error: İzin Yok