Adını Sen Koy 238. Bölüm Özeti Fragmanı 13 Aralık Çarşamba

Son zamanlarda heycanın son derece yüksek olduğu Adını sen koyda beklenmedik gelişmeler yaşanaya devam ediyor. Artık dizi ekibi tarafından uzun süre düşünülüyor ve yüksek heycan içeren sahneler oluşturuluyor. Bu yazımızda Adını sen koy 238. Bölüm Özeti Fragmanı hakkında çeşitli tüyolarımızı sizlerle paylaşacağız.

Bu hafta kendinden sıkça söz ettiren konulardan biriside Zehranın yazdığı mektup oldu. Ömer bu mektupta zehranın ona söylediklerine inana bilecekmi. Kendisinden neden para istendiğinin detaylarını bu mektup sayesinde öğrenen ömer ne yapacak gerçekten bir merak konusu. Ömer mektubun samimiyetine inanmayacak gibi bir izlenim yarattı.

Fakat mektuptan sonra Ömer Zehranın peşinden gitme kararı alacak. Fragmanda patlayan silah ise ömerin elinde ki silah olacak. Ortalık iyice karışacak ve kimin vurulduğu konusunda çok farklı iddialar gündeme gelecek. Ömer ve Piton arasında büyük düşmanlık ve savaş başlayacak. Paraya kavuşmayı bekleyen piton havasını alacak. Ateşten çıkan kurşun bir kaza kurşunu olarak Zehraya mı gidecek?

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 12 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

error: İzin Yok