Adını Sen Koy 241.- 242.- 243.- 244.- 245. Bölüm Fragmanı ve Tüyoları 18-22 Aralık

Herkes tarafındna büyük ilgi izlenen Adını Sen Koy dizimizde Ömer ve Zehranın başıa büyük bela olan Piton belası ile büyük mücadele devam ediyor.  Bu yazımızda sizlerle haftanın tüyolarını paylaşacağız.

Adını Sen Koy son bölümde yaşananlar herkes tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Canan ile başlayan kaçırılma olaylarından sonra Zehranın Ömerden aldığı 1 milyon tl ile kendi başına iş yapması ve üstüne Piton Ömer ve Zehra ile karşı karşıya kalması büyük gerilime sebep oldu.

Tüyo 1: Dizinin yeni oyuncuları arasında olan ve Komiser Murat karakteri ile karşımıza çıkan Yılmaz Ceylan dizinin yeni bölümlerinde daha aktif rol oynayacaktır.
Tüyo 2: Bu hafta diziye yeni bir oyuncu daha dahil olacak ve yine diziye kötü bir karakter girecek. Dizide aslında kötü karakter sayısı oldukça fazla ama bu sezon oldukça gerilim ve süprizli olacak anlaşılan. Yeni oyuncu diziye Sevtap karakteri ile dahil olacak ve gerçek ismi Özlem Yazıcı.
Tüyo 3: Ömer ile büyük düşman olan Piton ve çetesi Ömer’in şirketinin yapacağı anlaşmayı engellemek için elinden ne gelirse yapmaya hazırdır. Fakat ne yaparsa yapsın ömeri bir türlü durduramamıştır. Bu sebepten dolayı Ömeri vurma kararı alır. Ömerin vurulup yaralanması Zehra ile arasında olan bütün olumsuzlukları geri de bırakacak ve onları birbirlerine yakınlaştıracaktır.
Tüyo 4: Kadayı Nihat’a takan müge, onun için her şeyi göze alır ve Zehra, Ömer üzerinden Nihat’a ulaşmak için her şeyi yapar.
Tüyo 5: Nihat’ın başına büyük bela olan müge davranışları ile Nihat’ı çok rahatsız eder. Nihat hiç beklemedi bir olay ile karşılaşacak ve müge onu çok farklı bir şey ile tehdit edecek.
Tüyo 6: Kerem babasının mezarına giderek acı gerçek ile yüzleşmiştir. Kerem yaptığı büyük araştırmalar sonucunda Sabah’ın öz anne ve babasına ulaşması için büyük destek olacaktır.

Tüyo 7:  Orman çekimlerinde bide kulübe sahnesi var. Ömer ve Zehra o kulübede olucak. Ne malum çiftimiz belki de büyük bir aşk yaşar.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 15 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 241.- 242.- 243.- 244.- 245. Bölüm Fragmanı ve Tüyoları 18-22 Aralık (1 Yorum)

error: İzin Yok