Adını Sen Koy 44. Hafta 216-217-218-219-220. Bölüm Fragmanı ve Tüyoları 13-17 Kasım

Adını Sen Koy dizisinde zorlu bir haftayı geride bıraktır. Geride kalan bu hafta da Zehra hepimizi biraz sinirlendirmiş olabilir. İzleyenlerden de Zehra’nın bu davranışlarına tepkiler gecikmedi.

Adını Sen Koy 44. Hafta da neler olacağını bu konumuzda sizlerle paylaşacağız. Neden  dizide kötü karakterler çoğaldı? Zehra ve Ömer arasında bu hafta neler yaşanacak? Bütün bu konulara değinmeye çalışacağız.

Dizi hakkında yazdığımız yazıları takip ettiğiniz ve bizleri yorumlarınızla yalnız bırakmadığınız için öncelikle hepinize teşekkür ederiz. Adını Sen Koy 216-220. bölüm tüyolarına başlayalım.

Tüyo 1: Yeni haftada diziye yeni bir karakter daha katılacak. Müge isimli bu karakterin Asya’ya ingilizce dersi vereceği konuşuluyor. Tabi ki bu yeni bir kötü karakter demek olacak. Ömer ve Zehra’nın arasına yeni bir engel mi geliyor.

Tüyo 2: Dizi de yeterince etrafında kötü karakterler olan Zehra ve Ömer’in başları zaten yeterince dertte olduğu için bu yeni karakter Nihat’ı yoldan çıkarmak için de gelmiş olabilir.

Tüyo 3: Bu hafta yeni bir emlakçı da açılmak için hazırlanıyor. Kerem Emlak. Bakalım ikilinin bu tatlı sert çekişmelerine işte dail olunca neler yaşanacak?

Tüyo 4: Zehra’nın Çetin’e verdiği para da Zehra ve Canan arasında büyük bir soruna yer açacaktır. Canan, Zehra’nın Çetin’in aklını çelmek istediğini düşünecektir. Zehra olan biteni Ömer’e anlatmak istese de Çetin, Zehra’nın başına dert olmaya devam edecektir.

Tüyo 5: Canan bu hafta intihara kalkışacak. Fakat bazı izleyicilerimiz için bu kötü haber olabilir ama Canan ölmeyecek.

Tüyo 6: Bu hafta beklenen düğün de gerçekleşecek.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Kasım 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 44. Hafta 216-217-218-219-220. Bölüm Fragmanı ve Tüyoları 13-17 Kasım (20 Yorum)

 1. Ulaş abim bunu önceden söylesene. Sana bir şey olduğunu zan etdim. Bu arada 2 gündür yazdığım analizler bir türlü sana ulaşmyor. Abicim bence sen siteni yenile. Bende pazartesinden analizleri yazmaya başlarım. Hadi iyi geceler. Bu arada kolay gelsin:-)

  • Teşekkür ederim sana da iyi geceler. Analizler yorumlarda gelmedi gerçekten. Bir mail adresi düşün bence 🙂

 2. İyi akşamlar abicim. Ne o küsmüyüz:-( Genelde hiç bir yorumum cevapsız kalmazdıda…
  Abicim neden dünden beri yoksun ortalıklarda?

  • İşlerim var ülkercim bir kaç gün daha devam edecek gibi duruyor. Sitenin çalışmalarını tamamlamaya çalışıyorum

 3. Zehra öncelikle ömere sonrada canana olanları söylese sustukça kendini suçlu gösteriyor keremle sabahın püskülmüş pasaklıymış saçma muhabbetleriyle zamanın çoğunu katlediyorsunuz reytingi yükselticeniz yerde düşürüyosunuz dizidende soğutuyosunuz bilin istedim

 4. lütven yazin bu hafta dügün varmi yokmu yoksa hicmi olyiyacak seyircileri iyice enayi yerine koydular senarisler yeter ama

 5. ULAŞ abi nerdesin analizi 2 kere yazıp gönderdim ama sanırım gitmemiş. Brak analizi sabahtan beri yapdğım hiç bir yorum gitmiyor.
  Abi iyimisin? Yoksa Deryanın bebişleri gibi sen de mi hasta oldun? Bir şeyin yoktur İnşallah.
  Beni habersiz brakma. İYİ GECELER:-)

 6. İyi akşamlar abim. Telefonumda bir kaç sorun vardı. Anca şimdi hall ede bildim. Diyer sayfalara uğricam. Zaman kalırsa analizi de yetişdiricem. Hadi iyi geceler:-)

 7. Artik yeter engel falan girmesin zehralan ömerin arasina mutlu olsunlar öbür dizilere benzetdiniz normal evliliklerde engel olmuyorda dizideki evliliklerde neden engel oluyor anlamiyoruz

 8. Hayatımda gördüğüm göreceğim çekilmiş en basit dizi bu ne ya kalksın artık bu dizi Trtdeki bölümlerle kıyas için bi bakayım dedim sinir krizi gecirecektim filmi eskisinden çok daha berbat etmişler hepsi saf saf dolasiyolar ortalarda

 9. Dizi izlenecek durumdan çıktı yazık değilmi Zehraya kızı resmen saf yaptınız vallaha çok yazık ben yaşlı bir teyze olarak çok üzülüyorum

  • ANONİM TEYZEM BEN KURBAN OLURUM SANA YA. LÜTFEN ÜZÜLME. SEN BURDA KAL BEN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜRÜM:-)

 10. Olley haftaya düyün var. Ne giysem acaba? Ulaş abi sen de mutlaka gel. Ama geçen defa dediyim gibi aç gelme. Malum zengin düyünü.

   • Sakın siyah renkli takım alma. Şimdi kesin her kes o renkte giyicek. Bence lercivet renkli bir takım elbisesi al. Bu arada Yengeyle çocuklardamı gelecek?
    Ha bide annem sarma yapacak. Düyüne giderken yanımızda götürelim bence. Ben çeyrek altın takmayı düşünüyorum. Baktım ki, iyi yemek veriyolar. İşte o zaman beşi bir yerde takıcam.

error: İzin Yok