Adını Sen Koy Sevtap Kimdir?

Adını Sen Koy dizisi hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. Dizi Star Tv kanalına geçtiğinde bir dizi değişiklikte dizi ile beraber gelmiş izleyiciler ilk başlarda diziye tam adapte olamasalar da dizinin yeni haline alışmaya başlamış görünüyorlar.

Adını Sen Koy dizisine yeni bir oyuncu katılacağı haberi de kulislerde dolaşmaya başladı. Dizinin büyük ihtimal ile Yasemin karakterinden boşalan yeri Sevtap ile dolduracağı düşünülen karakter, son zamanlarda kötü karakterlerin çoğunluğundan dolayı diziyi dengelemeye geliyor gibi. Sevtap karakterine hayat verecen oyuncu ise Özlem Yazıcı‘dır.

Özlem Yazıcı Kimdir?
1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Başkent İletişim Bilişimleri Akademisi adlı oyunculuk akademisinde diksiyon ve kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır. Daha önce bir kaç reklam filminde boy gösteren oyuncu ilk kez bir dizi projesinde devamlı olarak rol alacak.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy Sevtap Kimdir? (1 Yorum)

  1. ULAŞ abi Allah iyiliyini versin oldüm gülmekten:-)
    Abi bu kızın ağzının normal olduğu bir resim yokmuydu? O ne ya öyle uuuuuuuu der gibi kalmış kız. Özlem Yazıcı bu resmini görse ağzım yamuk mu diye kendinden kesin şüpe eder:-)

    Abicim benim kontör bitiyor yaa:-( internet paketimin zamanı gece saat 00:00-da bitiyor. Kaç gündür işe gitmiyorum diye maaşımı vermediler:-( Bir kaç gün burda olmama gibi ihtimalim var. Bakalım yarın ne yapıcaz.

error: İzin Yok