Adını Sen Koy Son Bölüm. Adını Sen Koy Son Bölüm Ne Oldu?

Sevdiğimiz dizi Adını Sen Koy’da son bölüm çekimleri tamam. Geçtiğimiz bölümde diziye yeni katılan Mehmet Karataş isimli iş adamı ve Ömer’in Zehra’yı kendisinden kıskanma sahneleri damga vuracak. İş adamı Mehmet Karataş güçlü bir yurt dışı firmasının seosudur ve Zehra tarafından yapılan çalışmalara bayılmıştır. Bu tasarımları yurt dışına ihraç etmeyi planlayan Mehmet Karataş, Zehra’yı yurt dışına götürmeyi teklif eder. Fakat Ömer iş adamı Mehmet’ten nefret etmeye başlar. Onu çok kıskanır. Yurt dışına Ömer de gitmek ister ve hiç gidemedikleri tatil dir aslın da bu. Fakat Ömer in kıskançlıkları bu tatilide zehir edecektir. Yeni bölüm ve haftalar da ki tüyolara gelelim. Ömer, Zehra ve Jülide’nin görüştüğünü öğrenecek. İlk başlarda çok sinir olan Ömer sonra sakinleşecek ve kafasında ki soruları cevaplaması için annesi ile oturup konuşmaya karar verir.

Gelelim yurt dışı fuar meselesine. Yurt dışı fuarına Zehra ile Ömer de gidecektir. Tabi ki Ömer Zehra yı yalnız göndermeyecektir. Bu sefer de bu duruma işadmı Mehmet sinir olur. Ne kadar sinir olsa da bunu kabul etmekten başka çaresi yoktur. Bu yakınlaşmalar sonrası Ömer ile Mehmet arasında sürtüşmeler başlayacaktır. Ömer Zehra yı yakın takibe almıştır. Bu durum Zehra’nın çok hoşuna gitmektedir. Fakat Mehmet sinir olmaktadır. Cevriye ve Salim arasında ki ilişkiler başka boyutlara ulaşacaktır. Salim Ayşe’yi reddedecek ve bunu öğrenen Cevriye hemen harekete geçecektir. Cevriye Salime kendisini farkettirmeye başlayacaktır. Salim ve Cevriye arasında gelişecek olaylar önümüzde ki bölümlerde bizlere heyecanlı anlar yaşatacaktır.

Adını Sen Koy Son Bölüm Ne Oldu?İdil yüzünden Sabah ve Kerem in arası limonidir. İdil Kerem’e karşı tavırlarını iyiyce samimileştirmiş ve sıkılaştırmış bu durum Sabah’ı olduk.a kızdırmıştır. Sabah bu kızgınlığını Kerem’e anlatmaya çalışmaktadır. Ancak Kerem bu durumu anlamamazlıktan gelmektedir. En güçlü tüyorlarımızdan bir diğeri ise diziye Sabah’ın babası girecektir. Kerem Sabah’ın babasını bulmak için oldukça uğraşmıştır. Bu yazımız da Adını Sen Koy Son Bölüm Ne Oldu? sorusuna yanıt aramaya çalıştık. Sonunda Sabah’ın babası ortaya çıkacak ve dizide bundan sonra Sabah babasını göreceğiz. Sizce önümüzde ki bölümlerde ne olur. Fikir, tüyo ve düşüncelerinizi bizlerle payşalınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 4 Mart 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

error: İzin Yok