Ah Kalbim 3. Bölüm Fragman ve Özeti 18 Ekim

Ah Kalbim 3. Bölümde Bülbül Purab’ın yanında çalışmak için iş görüşmesine gitmiştir. Purab zor şartlar altında çalışacağı konusunda onu uyarmıştır. Bülbül söylediklerini kabul etmiştir. Ama Purab hakkında kötü şeyler düşünmeye başlamıştır. Ona karşı dikkatli olması gerektiğini düşünmüştür. Eve döndüğünde de tüm konuşmalardan Pragya’ya bahsetmiştir. Bu sırada Abhi de büyükannesi ile sohbet etmektedir. Büyükannesi torunu için uygun birini bulacağını söylemiştir.

Ah Kalbim 18 Ekimde Pragya evinin yakınlarındaki bir köprüye gitmiştir. Burada vakit geçirirken bir çok hayal kurmuştur. Düşünceleri sırasında kaybolurken de köprüden düşeceğini hesaplayamamıştır. Bir anda kendisini suyun içinde bulmuştur. O sırada Abhi onu sudan çıkarmış ve güzel sözler söylemiştir. Pragya ne olduğunu anlamamış bir şekilde bakıyordur. Abhi orada film çekiyordur ve böyle bir sahnenin olması gereklidir.

Ama filmdeki sahne için yanlış kızı kurtarmıştır. Onun suya düştüğünü görünce hemen arkasından atlamıştır. Pragya durumu anladığı zaman oradan uzaklaşmak istemiştir. Ama Abhi Pragya’nın kendisini bilerek suya attığını, ölmek istediğini düşünmüştür. Onu kurtardığını da herkesin öğrenmesini istemiştir. Bu durumun televizyon kanallarında anlatılmasını istemiştir. Hepsi ve daha fazlası Ah Kalbim dizisinde.

Pragya eve döndüğünde herkes Abhi’nin onu kurtarışını izlemektedir. Pragya açıklamasını yapar ve konu orada şimdilik kapanır. Ayrıca Sures ile evlilik için hazırlıklar yapmaya başlamıştır. Pragya ve Sures ilk önce nişan töreni yapacaktır. Tüm yakınlarını davet etmişlerdir. Bu sırada Sures’in üzerinde bir huzursuzluk vardır. Ama bunu Pragya’ya söylememiştir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 17 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

error: İzin Yok