Ah Kalbim 4. Bölüm Fragman ve Özet 19 Ekim Perşembe

Ah Kalbim 4. Bölüm de Sures tüm olanlardan sonra çok pişmandır. Nişan yapılsa da mutlu değildir. Evde arkadaşı ile birlikteyken ona doğruları söylemeye karar vermiştir. Arkadaşına Pragya’ya eğil Bülbül’e aşık olduğunu söylemiştir. Arkadaşı da onun bunları Pragya ile paylaşmasını istemiştir. Ama Sures’in cesareti yoktur. Yine de gidip bir şeyler anlatmaya ve yalanları sonlandırmaya karar vermiştir.

Ah Kalbim 4. Bölüm fragmanında Bu sırada Bülbül de Purab ile bir iş toplantısı için uzak bir yere gidecektir. Ayrıca orada otelde kalmaları gerekir. Ama otele gittiklerinde sadece bir oda olduğunu öğrenirler. Bülbül Purab’ın bunları planladığını düşünmüş ve tek başına odaya çıkmıştır. Oda baştan aşağı çiçekler ve balonlar ile süslenmiştir. Bülbül gittikçe daha da sinirlenmiştir. Bu sırada Pragya da nişanının mutluluğunu yaşıyordur.

Ah Kalbim 19 Ekim de Sures eve gelirken nasıl söyleyeceğini düşünmeye başlamıştır. Pragya’nın çok sert bir tepki vereceğini düşünüyordur. Yanlarına geldiğine ise hiçbir şey söyleyememiştir. Sures’in söylemesine de gerek kalmamıştır. Yazığı yazıları bulan Pragya tüm gerçekleri öğrenmiştir. Sures ve Pragya her zaman en iyi arkadaş olarak kalacaklardır. Ama Pragya tüm bunları neden yaptığını, gerçekleri ondan neden sakladığını da sormadan geçmemiştir.

Sures söylediği her şey için haklı olduğunu söylemiş ve özür dilemiştir. Sakin bir konuşma sonrasında ayrılmışlardır. Ertesi gün yine birlikte okula gitmişlerdir. Herkes onların nişanlandığını bildiği için güler yüzle karşılamıştır. Bu sırada Pragya okulda Abhi’yi de görmüş ve konuşmalarını dinlemiştir. Hepsi ve daha fazlası Ah Kalbim 19 Ekim Perşembe günü kanal 7 de.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 17 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ah Kalbim 4. Bölüm Fragman ve Özet 19 Ekim Perşembe (2 Yorum)

error: İzin Yok