Aşk Ve Mavi 28. Bölüm Fragmanı ve Özet 19 Mayıs Cuma

Atv’de yayınlanan ekranların sevilen dizisi Aşk ve Mavi 28. Bölüm ile 19 Mayıs Cuma televizyonlarda yerini alacak. Reyting sıralamalarında üstün başarı yakalayan Aşk ve Mavi tüm hızıyla yeni bölümlerini hazırlıyor. Bir önceki bölümde Cemal’in yaralanması asıl konuydu. Cemal kurtarılabilecek mi? Ölüm ve yaşam arasındaki savaştan sağ çıkabilecek mi? 

Aşk ve Mavi‘nin son bölümünde Cemal’in yaralanması herkesi çok üzmüştü. Bu sırada Ömer de tutuklanmış ve polis tarafından götürülmüştü. Atv ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Aşk ve Mavi güçlü oyuncu kadrosuyla gönülleri kısa sürede fethetmeyi başardı. Peki yeni bölümde Cemal yaşayacak mı? Ömer polislerin elinde ne yapacak?

Son bölümde Saadet’i gören Refika bu durumdan hoşlanmamıştı. Saadet’in onu görmeye gelmesi tedirginlik yaratmıştı. Mavi ve Ali ise tartışmalar yaşıyordu. Refika’yı aralarında sorun olarak gören Mavi bunu sert bir tepkiyle dile getirmişti. Bu sırada tavsiyeye ihtiyacı vardır ve Hasibe’nin yanına gitmiştir. Aşk ve Mavi 19 Mayıs Cuma akşamı neler yaşanacak?

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

error: İzin Yok