Beni Affet 1092. Bölüm Özeti Tüyoları 6 Ocak 2017 Cuma (Star Tv)

Beni Affet 1092. Bölüm Özeti Tüyoları 6 Ocak 2017 Cuma (Star Tv)

Star tv de sevilerek izlenen ve son haftalarda biraz tadı kaçan Beni Affet’in 6 Ocak 2017 Cuma günü saat 14.45’de yayınlanacak 1092. bölüm özeti şöyle: Beni Affet 1092. Bölüm Özeti Tüyoları 6 Ocak cumaCüneyt sonunda Fırat’a her şeyi itiraf ettirebilecek mi? Feride, Sedat’a tokat atıp yardım teklifini reddetmiştir. Kendi ayakları üzerinde durup, kızının velayetini almak isteyen Feride iş görüşmesine gider. Artık tek amacı Sedat’ın pisliklerini ortaya çıkarmak olan Cüneyt ise sonunda Fırat’a her şeyi itiraf ettirir. Artık Sedat’ın yakalanıp, hapse atılması an meselesidir. Onur, annesinin Bahar’ın ailesine oynadığı oyunun ayrıntılarını öğrenir. Firdevs ise kaybolan gerdanlığı için polise Sevgi’nin adını verir. Kapılarına polis dayanan Kayacan ailesinin yaşayacakları merak konusudur. Bahar ailesinin yanında yer alırken, Onur her şeyi çözecek bir hamle yapar. Mahir’in gizlice Ceylan’ın evine gittiğini öğrenen Kader ise şok olur. Onur ve Bahar aileleri buluşunca her şey güllü gülüstanlık olacak sanırken hiç de öyle gelişmez olaylar.. Onurun Annesi Firdevs, Sevgi’nin damarına basınca Sevgi, Firdevs’in ona yaptığı oyunu ve eziyeti herkese anlatır. Bu aşağılanmalara dayanamayan Bahar ailesini yanına alarak oradan gitmek isteyince Onur’un vereceği tepki şaşırtıcı olur. Kader ise sonunda Mahir’e, Ceylan’la aralarında bir ilişki olup olmadığını sorar. Beni Affet 1092. Bölüm Özeti 6 ocak 2017: Güneş’in kendisinde kalacağını zanneden Feride, Cüneyt’ten boşanmaya razı olur. Ancak davanın sonunda Güneş’in velayetini de kaybettiğini öğrenen Feride, Cüneyt’in ayaklarına kapanır. Cüneyt’in tepkisi merak konusudur. Sedat ise, Feride’ye Kozanlardan intikam alma teklifinde bulunur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 3 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1092. Bölüm Özeti Tüyoları 6 Ocak 2017 Cuma (Star Tv) (14 Yorum)

  1. onur ve bahar mutlu olsun artık bışeyler iyi gitsin severek izliyoruz ama sıkılmaya başladık…

  2. Ferideye 2 haftadir ki çok sinir oldum sanki sedat koynuna girince sorun çözüldü namus bu kadar ortada sanki ağlaması bile çok yapmacık zaten dizi kimin eli kimin cebinde belli deil osman Kozan murat ortaya çıkınca ne kıyamet kopacak saçmaladı senaristler ???

  3. Ferideye 2 haftadir ki çok sinir oldum sanki sedat koynuna girince sorun çözüldü namus bu kadar ortada sanki ağlaması bile çok yapmacık zaten dizi kimin eli kimin cebinde belli deil osman Kozan murat ortaya çıkınca ne kıyamet kopacak saçmalama senaristler ???

  4. Siz bu senaryoyu kapidanmi aldiniz bitirin tadi tuzu yok artik fiiiiinal olsun ceylan defolsun neriman gebersin kaderim mutlu olsun hamile olsun ceylan baskasindan hamile kaldi mahir kisir neriman pisligi bilmiyo oglu kisirrrt

  5. Ceylan baskasindan hamile kaldi mahir kisir neriman pisligi bilmiyo ceylan defolsun neriman gebersin kaderim mutlu olsun hamile olsun ceylan defolsun senarya diye bisey kalmadi bitirin artik bu irenc diziyi guzelim diziye azina etiler yazik boyle oyunculari nerden buldunuz sokaktanmi ceylan neriman sedat ciksinar artik biktik artik onardan kader ana gercegi komplo kuruyolar sana

  6. Senarist bey siz bu senaryoyu yazarken sarhoşmuydunuz?????
    İyice zırbaladınız yani sacma sapan oldu
    Dizide konu kalmadıysa bitirin final yapıp

error: İzin Yok