Beni Affet 1093.-1097. Bölüm TÜYOLARI Özeti (9-13 Ocak 2017)

Beni Affet 1093.-1097. Bölüm TÜYOLARI Özeti (9-13 Ocak 2017)

Feride’nin sokağa atılması, kızının elinden alınması, Cüneyt’in aşkına sırtını dönmesi her şey çok sancılı ve ağırdı. Feride’nin Sedat’ın “intikam alalım” teklifine sırt çevirip, hayatına devam etme kararının ilk meyvesi kendisine bir iş bulmasıdır. İş bulup, avukat tutup, kızını geri almak için Cüneyt’in karşısına dikilecektir. Ama girdiği işteki Yaman isimli zengin otel sahibi insanla da yeni bir maceranın içine düşecektir.

Yaman sinirli, dediğim dedik, kuralcı, sadece aklının sesini dinleyen bir adamken karşısına hep duygularıyla hareket etmiş, kalbinin sesini dinleyen bir kadın çıkmıştır. İkilinin her karşılaşması ilginç sahnelere sebep olurken, Sedat’ın aranma durumunun da ortaya çıkmış olması bütün dengeleri değiştirir. Sedat’ın otelde yakalanması ve hapse atılması bu hafta olacaktır. Sedat “yaptıklarının” cezasını hapishanede ödeyecektir. Cüneyt bunu sağlayacaktır ama ya Feride, o ne olacaktır.

Beni Affet 1093.-1097. Bölüm TÜYOLARI

İşte bu ahval içinde, Feride hayata yeniden başlamak için çıktığı bu macerada yolda, yardıma ihtiyacı olan yaşlı bir amcaya yardım etmesiyle, her şey kökünden değişmeye başlayacak, Yaman’la olan mücadelesine yeni bir sayfa açılırken bir yandan da Cüneyt’le olan kavgası devam edecektir. Öte yandan Osman Kozan borçlarını ödemek için karşısına çıkan bir fırsatı düşünmeye başlayacaktır. Yeni bir aşk, yeni bir hikaye o evin içinde kendisine yer bulmak için Kayseri’den yola çıkmıştır. Firdevs’in haince planları bitmeye niyetli değildir. Sözde özür dileyerek yeni bir sayfa açmak isteyen Firdevs’in asıl planına yeni başlamıştır. Harika’yı kullanarak yeni bir oyun peşine düşer Firdevs. Evlerinin kirasını ödemekte zorlanan Kayacan’ların evlerini elinden alarak sokağa atma planına girişi Firdevs. Öte yandan Harika Bahar’ın karşısına çıkar, bu karşılaşmayı hiç istemeyen Onur için de şok edicidir. Eski sevgilisiyle karısı karşı karşıyadır ve geçmişlerini bilmemektedirler. Bütün bunların ortasındaysa Kader büyük bir şok yaşamaktadır. Ceylan’la Mahir arasındakileri öğrenen Kader şok olur. Ceylan’ın saçını başını yolmaya çalışırken bir anda kendisini durduran Mahir’le şoka uğrar. Kader, Ceylan’ın aslında bebeği aldırmadığını öğrenmiştir. Mahir ve Kader’in önünde verilmesi gereken zor kararlar vardır..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 6 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1093.-1097. Bölüm TÜYOLARI Özeti (9-13 Ocak 2017) (3 Yorum)

error: İzin Yok