Beni Affet 1188. Bölüm Fragman Ve Özet 22 Mayıs Pazartesi

Beni Affet yoğun bir tempunun ardından final için hazırlıklarını yapıyor. Sevilerek izlenilen dizi gündüz kuşağının bir numarası. Yayınlandığı ilk günden beri reyting skorlarını korumayı başardı. Şimdi ise Beni Affet 1188. bölümü ile birlikte 22 Mayıs’ta ekranlarda olacak. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Yayınlandığı anda konumuzdan takip edebilirsiniz. 

Beni Affet 22 Mayıs Pazartesi günü yayınlanan bölümde Nazire çok zor durumlarda kalmıştır. Yaman ve Osman ise ona yardım etmeye çalışır. Birilerini Nazire’nin yanına getirseler de pek bir faydası olmaz hiçbir doktorun. Nazire gün geçtikçe daha kötü oluyordur. Artık ölüm ona doğru yaklaşıyordur. Herkes yanındadır. Bahar ise orada olmaktan rahatsızlık duyar. Çünkü eski anılarını anımsar. Aklına Kemal gelir.

Sevgi’nin de her şeyden haberi vardır. Ama onun aklını kurcalayan başka şeyler vardır. Daha önce Pembe’ye verilen ilaçları merak edip onları kontrol etmek istemişti. Bu olayın peşinden gitmeye çok kararlıydı. Kim ne derse desin dönen olayları açığa çıkarmak istiyordu. Gülüm ona bu işin peşini bırakmasını söylemişti. Ama Sevgi kendini tehlikeye atmış ve bu işin izini sürmeye devam etmiştir. Bu sırada Selçuk da boş durmaz. Sevgi’nin neler yapmak istediğini farkına varmış ondan da kurtulmak istemiştir.

Feride cephesinde de olaylar çok karışmıştır. Aklındaki şüphelerle çok fazla vakit harcıyordur. Nazire için de oldukça endişelidir. Ama Cüneyt’in varlığı da onu çok rahatsız ediyordur. Çünkü Cüneyt bebeğin ondan olması konusunda son derece kararlıdır ve bir kanıt bulmadan da bu işin peşini bırakmayacaktır..

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1188. Bölüm Fragman Ve Özet 22 Mayıs Pazartesi (8 Yorum)

  1. InsaALLAH bebek cuneytin olmaz,zira oyle olursa hic tadi kalmaz
    Onlarin ayrilmasindan kac ay kecmis olacak is deyil yani
    Bu zamana kadar feridenin kusma gibi bi sikayeti yoktu,evlendi ve hamile kaldi,cok dogal,bunuda cuneyte cevirirseniz pes yani

    • Ben de onur gitiginden beri Kemal geri gelecek ve mitlu final yapacak hissi doğru. Inşallahda öyle okur ve dizi boşa harcanmaz. Belki eylül ile yildizi bile son bölüme getirirler ?

error: İzin Yok