Beni Affet 1237.-1238. Bölüm Özeti ve Fragmanı 19-20 Ekim

Her bölümünde bir olay yaşanan ve sevilerek izlenen Beni Affet dizisi star tv ekranlarında seyirci ile buluşmaya devam ediyor. Beni Affet 1237.-1238. Bölüm özeti 19-20 Ekim tarihlerinde ekrana gelecek. Her bölümde yaşandığı gibi yeni bölümde de merak en üst seviyede yer almaktadır.

Zeynep-Ates-Toprak, Bahar- Kemal- Berat ilişkisini andırmaktadır. Pınar kader’e çok benzemektedir. Ateş ve Topra, genç oldukları dönemde aynı Kemal ve Berat gibi yakın arkadaş ve kardeştirler. Belki yazar, Bahar ve Kemal veya Bahar- Onur gibi özel ilişkileri özlediğimizi düşünüyor olabilir. Bu yüzden onları Zeynep ve Ateş ilişkisinde bize tekrar his ettirmişlerdir. Sanki aynı hikaye farklı karakterler ile tekrar yaşanıyormuş gibi. Fakat bir Feride ve Cüneytin dolu dizgin aşkını tekrar istiyoruz.

Cüneyt Kozan, duruşunu hiç bozmamış ve içten bir oyuncu olarak diziye devam etmektedir. Fakat feride son zamanlarda yaşadıklarından dolayı senaryo gereği bir hayli değişti. Eskiden burnunun dikine giden asi bir kız iken şimdi kim ne derse onu yapıyor. Nazire söylediklerin de çok haklı güneş şımaracak bir çocuk değil.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

error: İzin Yok