Beni Affet 1274. Bölüm Fragmanı ve Özeti 12 Aralık Salı

Star Tv ekranlarının uzun soluklu dizisi Beni Affet bu haftada kaldığı yerden devam ediyor. Dizi uzun süredir Star Tv ekranlarının gündüz kuşağında vazgeçilmez hal gelmiş durumda. Beni Affet 1274. bölüm yayınlanması da zaten bunu kanıtlayan bir olay.

Beni Affet 1274. bölüm fragmanında Feride artık yaşadığı her şeyi geride bırakıp hayatını yoluna koymak istiyordur. Geçmişi unutup yoluna devam etmek amacı ile Yaman’ın yanına gider. Yaman’ın kafasında Feride’nin ondan ayrılmak isteyeceği vardır fakat Feride, Yaman’ı şeyler söyleyecektir.

Cihan, Osman’dan intikam almayı kafasına koymuştur. Zeynep ve Ateş tarafında ise evlilik problem baş gösterir. Ateş eğer çalışmaya başlamazsa Zeynep onunla evlenmeyeceğini söylemiştir. Zeynep bu arada Toprak’ın nasıl bir insan olduğunu Pınar’a kanıtlamak için uğraşır. Lerzan’ın Pınar’ın işten çıkarılmasına ön ayak olması nedeniyle Pınar, Toprak ile konuşmaya gider fakat orada beklenmedik bir olay ile kaşılaşacaktır.Beni Affet 1274. bölüm 12 Aralık Salı günü ekranlara gelecek.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

error: İzin Yok