Beni Affet 1276 Bölüm Özeti Fragmanı

Ekranların sevilen dizisi beni affet kaldığı yerden Star Tv ekranlarında günlük olarak yayınlanmaktadır. Beni Affet 1276. Bölüm Özeti ve Tüyoları konumuzda sizler için hazırladığımız özel analiz düşüncelerini paylaşacağız.

1276. Bölüm Özetinde Cansu, bir karar alır ve  gerçekleri ferideye açıklamak için feridenin evine gelir. Fakat feridenin evinde beklemediği biri ile karşışlaşır. Feride ise eski defterleri kapatmış ve yeni bir başlangıç yapma kararı almıştır. Yaman ile ilişkisinde yeni başlangıç yaşamak isteyen Feride Yaman’a bir süpriz yapma kararı alır.

Yaman ise Asiyenin bu davranışlarından öyürü Feride’den özür dilemesi gerektiğini düşünmektedir. Bu durumu öğrenen Asiyenin tepkisi gerçekten bir merak konusu olmuştur. Osman’ın vurulduğu gören kozanlılar büyük telaşa kapılır ve çılgına döner. Murat ise yaşanan bu gelişmeler sonrasında Osman’a karşı olan tavırlarını değiştirmiştir. Ateş, Zeynep’in en büyük hayalini gerçekleştirebilmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Bu hayali gerçekleştirmeye çalışırken Şahin ve kader’inde desteğini alacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 11 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

error: İzin Yok