Beni Affet 1277 Bölüm Özeti Fragmanı 14 Aralık Perşembe

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi beni affet reytinglerdeki başarısı ile yayın hayatına tüm hızıyla devam ediyor. Beni Affet 1277 Bölüm Özeti Fragmanı 14 Aralık Perşembe günü ekranlara gelecek olan bölüm analizi ve tüyolarını paylaşacağız.

Gerçeklerin gün yüzüne çıkmasını isteyen cansu artık olanları Ferideye anlatmaya karar verecek ve Feride’nin yanına gidecektir. Feridenin yanına gittiği sırada süpriz bir gelişme yaşanacak ve hiç beklemediği biri ile karşılaşacaktır. Tüm yaşananlara bir sünger çekmek isteyen feridenin bu mutluluğunu bozmak için adeta herkes seferber olmuş bir şeyler yapmaya calışmaktadır.

Asiye’nin bu yaptıklarına Tepkili olan yaman, Asiyenin ferideden özür dilemesi gerektiğini düşünmektedir ve ferideden özür dilemesi için bu konuda baskı kuracaktır. Kozanlar hiç beklemedikleri bir olay ile karşı karşıya kalacak ve Osman vurulacaktır. Ateş ve Zeynep arasında yaşanan bu aşkın alevlenmesi için Ateş, Zeynep’in en büyük hayalini gerçekleştirmek için dostları Şahin ve Kaderden yardım alacaktır. Hiç beklenmedik bir gelişme ateş ve şahin arasında yaşanır. Kendini kötü his eden Pınar hiç beklenmedik bir karar alır. Ateş ve Zeynep’in büyük düşmanı olan toprak onların arasını bozman için Pınar’a bir mektup gönderir ve bu mektup pınar yerine hiç beklenmedik bir kişinin eline geçer.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 12 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

error: İzin Yok