Çoban Yıldızı Dizisi Oyuncuları Kimler? (Selin Şekerci ve Şükrü Özyıldız)

Çoban Yıldızı Dizisi Oyuncuları Kimler? (Selin Şekerci ve Şükrü Özyıldız)

Fox TV için 2017 yılında çekilecek yeni dizinin ismi Çoban Yıldızı.. Dizinin yönetmeni Gül Oğuz, senaryosu ise Gülizar Irmak tarafından hazırlanacakmış. Çoban Yıldızı dizisi Şubat ayında çekimlerine başlanacak olup Mart ayında da fox tv ekranlarında başlaması planlanıyor. Bazı kaynaklar dizinin yaz dizisi olacağını söylese de kesin bilgi içermiyor..

Çoban Yıldızı Dizisinin Oyuncuları Kimler?

Yeni sezonda yeni yılda başlayacak olan Çoban Yıldızı dizisinde iki sevilen oyuncunun başrolü paylaşacağı bildirildi. Çoban Yıldızı Dizisinin Başrol Oyuncuları Selin Şekerci ve Şükrü Özyıldız oldular. İki oyuncuda oynadıkları dizilerde hep ön plana çıkmış olan isimler. Bakalım ilk kez bir dizide biraraya gelen bu iki sevilen oyuncunun kimyası nasıl olacak yaptıkları oyunculuk aşka dönecek mi izleyip göreceğiz.. Çoban Yıldızı’nın kadrosunda ise Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci’den başka Selim Bayraktar, Menderes Samancılar, Serhat Özcan ve Feyza Işık da oynayacak..

Çoban Yıldızı Dizisinin konusu hikayesi nedir?

Kapadokya’da başlayacak olan masalsı bir aşkı kaleme almış bu dizi. Adı üstünde Çoban Yıldızı kapadokyadan İstanbula doğru yani kuzeye doğru uzanan bir sevgi ırmağı.. Ürgüp’ten yola çıkacak ve İstanbul’a kadar uzanan güçlü bir aşk hikayesini anlatacak Çoban Yıldızı.

Çoban Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Gerilim dozu yüksek olan Çoban Yıldızı dizisi soluk soluğa izlenecek bir yapım olacağı şimdiden konuşulmaya başladı. Çok yakında fragmanları yayınlanacak olan Dizi önce Ürgüp ve Göreme de çekilecek. Ardından İStanbulda çekimler devam edecek.

Çoban Yıldızı Dizisi fragmanı videosu

Çoban Yıldızı dizisinin Fragmanı henüz yayınlanmadı ama kısa sürede buradan yayınlanacaktır.. https://www.youtube.com/watch?v=BJveZnK38Qc

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çoban Yıldızı Dizisi Oyuncuları Kimler? (Selin Şekerci ve Şükrü Özyıldız) (2 Yorum)

  1. şükrü tamam fakat zühre olmaz bu dizi 4 bölümde final yapar. zühre diğer dizisinde olduğu gibi yine pişi yiyor burun bir yandan göz öte yandan açılmışta açılmış yapımcılarında gözü yokmu ne

error: İzin Yok