Dayan Yüreğim Dizisi Oyuncuları Kimler Kadrosu Yapımcısı Yönetmeni Kim?

Fox tv Dayan Yüreğim Dizisi Oyuncuları Kimler Kadrosu Yapımcısı Yönetmeni Kim?

Endemol Shine Türkiye yapım şirketi tarafından yepyeni bir dizi lanse edildi. Dayan Yüreğim isimli dizinin senaryosunu Ozan Yurdakul yazıyor. Yönetmen konusunda alternatifleri olan dizinin oyuncu kadrosu da oldukça zengin ve genç.. Dayan Yüreğim dizisinde Başrol ise çok yakından tanıdığımız ve daha önce bir çok dizide rol alan Cansel Elçin ile Ece Uslu birlikte oynayacaklar. Dizi Fox TV de yeni sezonda izleyici karşısına çıkacak. Ocak veya Şubat 2017 de dizinin fragmanlarını izleyeceğiz.

dayan-yuregim-dizisi-oyunculari-kimlerDayan Yüreğim Dizisi Oyuncuları Kimler Var:

Ece Uslu: Dayan Yüreğim dizisinde anne rolünü canlandırmaktadır. Daha önce efsane olan Karagül dizisinde Ebru ŞAMVERDİ rolünü başarıyla sürdürmüştü.. ece-uslu-dayan-yuregim-dizisinde Nilay Deniz: Aşk Yeniden isimli dizimizde çok sevilen Selin Şekerci rolü ile tanıdığımız Nilay Deniz yardımcı kadın oyuncu olacak. nilay-deniz-dayan-yuregim-dizisi-kadrosunda Cansel ELÇİN: Dayan Yüreğim dizisi erkek başrol oyuncusudur. Daha önce çekmiş olduğu Hatırla Sevgili ve Kırık kanatlar dizisinden önce Tuğba Büyüküstün ile Gönülçelen dizisinde büyük bir şöhret kazanmış olan Cansel ELÇİN başrolde olacak. Ece Uslu ve Cansel Elçin Dayan Yüreğim Dizisinde iki eski aşık rolünde oynayacaklar.. cansel-elcin-dayan-yuregim-dizisi Dayan Yüreğim dizisinin oyuncu seçimleri cast ve set çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir.  İlk fragmanın ocak ayının son dönemlerinde hazır olması planlanıyor.Sizde Dayan Yüreğim Dizisinde rol almak veya figüran olmak isterseniz lütfen yapım şirketi ile temasa geçin veya sitemizdeki yorum kısmına yazabilirsiniz..

Dayan Yüreğim Dizisi Nerede Çekiliyor?

Dayan Yüreğim Dizisinin Çekimleri Avusturyanın başkenti Amsterdam’da ve İstanbul’da gerçekleşecek. İstanbulda özel bir konak ayarlanmış bile. ‘Dayan Yüreğim’ dizisi çok yakında FOX’ta yayınlanacak.dayan-yuregim-dizisi-kadrosu-yapimcisi-yonetmeni

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 3 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

error: İzin Yok