Dünyanın Bütün Parası İzlenirmi?

Dünyanın Bütün Parası İzlenirmi?

N.Portman yok..1973 yılında milyarder Jean Paul Getty’nin torunun kaçırılma olayını ve istenen fidyeyi Getty’nin vermek istememesini konu edinecek. Gerçek bir olaydan uyarlanacak All the Money in the World’de cimri olması ile bilinen milyarder Jean Paul Getty’i Kevin Spacey, kaçırılan 16 yaşındaki torun Jean Paul Getty’nin annesi Gail Harris Getty rolünü ise Michelle Williams canlandıracak.

Şimdi Spacey’li sahneleri çıkartıp. Cristopher Plumer’i koyup tekrar çekmeye gerek var mıydı? O zaman Spacey’in oynadığı bütün o iyi filmleri çöpe atalım bizde. Doğrusu ne bilmiyorum…

Dünyanın Bütün Parası Film Konusu

1973’te, dünyanın en zengin adamlarından biri olan petrol milyarderi Jean Paul Getty’nin öz torunu John Paul Getty III (Charlie Plummer) Roma’da kaçırılmıştır. Çocuğun hayatı karşılığında 17 milyon $ isteyen fidyecilerin isteğini yerine getirmekten başka çare yok gibi görünmektedir. Annesi Gail (Michelle Williams), eski kayınpederi Getty’den bu miktarı ödemesi konusunda yardım ister, ancak reddedilir. Getty’nin en yakınındaki kişi olan, aynı zamanda eski CIA ajanı Fletcher Chase (Mark Wahlberg) ile Gail, parayı bir şekilde bulup gencin hayatını kurtarmak için zamana karşı bir yarışa girerler.

All the Money in the World filminin çekimleri 2017’nin Ağustos ayında tamamlanmıştı. Ancak başrol oyuncularından Kevin Spacey hakkında Ekim ayı sonunda ortaya çıkan cinsel taciz suçlamaları nedeniyle Spacey’nin filmdeki tüm sahneleri çıkarıldı ve Spacey’nin canlandırdığı Jean Paul Getty karakterini Christopher Plummer tekrar canlandırdı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 1 Mart 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

error: İzin Yok