Elif Dizisi 428.-429. Bölüm Özeti Neler Olacak Tüyoları (20-21 Aralık)

Elif Dizisi 428.-429. Bölüm Özeti Neler Olacak Tüyoları (20-21 Aralık)

Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen ve her bölümü ile izleyenleri merak içinde bırakan dizi Elif Dizisi 428.-429. Bölüm Özeti Neler Olacak Tüyoları (20-21 Aralık) salı ve çarşamba günleri izleyip göreceğiz yaşanan gelişmeleri.

Elif dizisi 20 Aralık Salı günü yayınlanacak 428. bölüm özeti şöyle:

Salı günkü bölümde Çiftlikte yaşayanlar Yusuf’un nasıl hapishaneye girdiğini konuşurlarken Elif bu konuşmaya şahit olur. Elif, Yusuf’un hapse girdiğini hayretler içinde dinler ve şok geçirir. Elif, Yusuf için çok üzülmüştür ve onu biran olsun görebilme umuduyla karakola gider. Ancak okuldan sonra nerede olduğunu bilmeyen Zeynep panik yapar, çok telaşlanır ve Elif’i her yerde aramaya başlar. Diğer yandan Selim’in Ümit’e olan güvensizliği onun hakkındaki şüphelerini iyice artırmıştır.

Elif dizisi 21 Aralık Çarşamba 429. bölüm özeti tüyoları:

 Gonca ve Erkut’un birlikte olduğunu ve eve oturduklarını gören Arzu’nun gözünü iyice kin ve hırs bürür. Hayatta her şey benim olsun her şeye ben sahip oluyum mantığında bakan Arzu, babasının evini ve diğer eşyalarını asla Gonca’ya bırakmak istemediği gibi ülke dışına kaçmaktan vazgeçer. Ümit ise neye mal olursa olsun, Arzu’yla birlikte olmaya ve yeni bir hayat, yaşam kurmaya kararlıdır. Gonca’ya olayların hesabını sormak için giden Arzu ne ile karşılaşacak? Sizde görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Elif Dizisi 428.-429. Bölüm fragmanı videosu

https://www.youtube.com/watch?list=PLf0nwXbIn8SZXL-uHbT21CS4ErzUqkGr5&v=6UEWzE3JMRY

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

error: İzin Yok