Fox Tv Gelinim Sensin Evlilik Programı Başvuru Katılım Formu Bilgileri

Fox Tv Gelinim Sensin Evlilik Programı Başvuru Katılım Formu Bilgileri burada..

Tüm kanallar evlendirme programı yaparda Fox tv geri kalır mı? Kalmaz tabiki biyeri şişer sonra.. Zuhal Topalı Star tv ye kaptıran Fox boş durmadı ve yeni izdivaç programını başlattı.

Henüz yeni açıklanan nasıl olacak nasıl bir başvuru ve katılım olacak formatı nasıl işleyecek hepsi burada olacak.

Fox Tv Gelinim Sensin başvuru katılımGelinim Sensin programının Fox Tv de eylül ayında ekranlarda olacak be yarışma Gelin ve Damat adayları ile başlayacak. Yarışma için başvurularının ise başladığı biliniyor. Başvuru için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Gelinim Sensin FORMATI NASIL: Aynı evde bulunan damat ve gelin adaylarının bir birlerini tanımaları evlilik yolunda adım atmaları hedeflenecek.

Gelinim Sensin başvuru katılım fox tvGelinim Sensin Fox tv Programı Başvuru Katılım Formu

Foxda başlayacak olan Gelinim sensin programına başvuruda bulunmak ve katılmak isteyenler Gelinim Sensin programı ile ilgili daha fazla detay almak için 0212 414 90 00 numaralı telefonu arayabilir ve seçme yerleri ve zamanı öğrenebilirsiniz.

Fox Tv Gelinim Sensin nasıl katılabilirim başvuru yapİnternet üzerinden kısa bilgileriniz ve resimleriniz ile başvurmak için yapımcıya ulaşın veya bilgilerinizle sitemizin yorum kısmına yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 3 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Fox Tv Gelinim Sensin Evlilik Programı Başvuru Katılım Formu Bilgileri (5 Yorum)

  1. Ya Rabbi sen bana öyle bir eş nasip etki onun yüzüne her baktığımda senin nur cemalini görebileyim…. Ya Rabbi sen bana öyle bir eş nasip etki kalbi senin imanınla aşkınla dolu olsun.. Ya Rabbi sen bana öyle bir eş nasip etki ahiret günü mahşer meydanında sevdikleri için resulullah efendimizle beraber şefaat dileyenlerden olsun… Ya Rabbi sen bana öyle bir eş nasip etki Meryem annemiz kadar iffetli olsun… Ya Rabbi sen bana öyle bir eş nasip etki son nefesimi onun kollarında vereyim..(ismim Murat..bekarım.. İstanbulda yaşıyorum… lütfen ciddi olmayan yazmasın ben yuva kurmak istiyorum eğlence peşinde değilim..05433064608 ve 05356024728 )..

  2. Merhaba ben cihan yaşım 35 istanbulda yaşıyorum. Kendime ait evim var.işletme sahibiyim. Restaurant. Hiç evlilik yapmadım. Ciddi bayanlardan telwfon bekliyorum.05439746749

    Bir ömür boyu beraber olucagim. Hayat arkadaşı dost aramakdayim

  3. Slm ben Murat ..Evlenmek istiyorum..Niyetim ciddi..Benim gibi niyeti gerçekten ciddi ve gerçekten Samimi olan ve çıkar menfaat peşinde olmayan, ciddi ve dürüst evlilik düşünen bayanlardan mesaj ve telefon bekliyorum..Kötü alışkanlığım yok..ciddiyseniz bana mutlaka ulaşın…hayatıma yakışacak ve beni kuralsız,çıkarsız ve artniyetsiz sevecek ciddi,dürüst,sağlam karakterli ve helal süt emmiş bir bayanla tanışmak ve evlenmek istiyorum…05356024728 ve 05433064608 murat ”
    “EVLENMEK İSTEYEN VE CİDDİ BAYANLARDAN MESAJ VE TEL BEKLİYORUM..İSTANBULDA KENDİ EVİMDE YALNIZ YAŞIYORUM..ÖZEL BİR HASTAHANEDE GÖREV YAPIYORUM…YAŞIM 33…BOYUM 173…KİLOM 65…SEVGİ VE SAYGIYA DEĞER VEREN BAYANLARDAN TELEFON BEKLİYORUM….MURAT..05356024728 ve 05433064608……

error: İzin Yok