Güldür Güldür Sezon Finali Yapıyor! Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Güldür Güldür programı herkes tarafından sevilerek izleniyor. Zor zamanlarda insanları güldürmeyi başaran Güldür Güldür sezon finali yapacak. İzleyenlerin oldukça eğlenceli vakit geçirmesi programın birinci amacı. Yazılan skeçleri canlandırmalarıyla, kendine öz tiplemeleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi kısa sürede başardı. Tabi Ali Sunal’ın sunuculuğunda gerçekleşmesi de programa ayrı bir güzellik katmıştı.

Şimdi is sezon finali yapacak olan Güldür Güldür 150. bölümüyle ekranlara kısa bir ara verecek. Show Tv’de yayınlanan Güldür Güldür tam bir komedi sahnesi. Genelde gündemden konuları ve karakterleriyle ciddi bir işi çok muazzam bir şekilde yönetmeyi başarıyorlar. Yeri geldiğinde doğaçlama oynayan, yeri geldiğinde sahneye izleyiciden bir şeyler sergileyen tiyatro oyuncuları 3 sezonu da atlatmayı başardılar.

Peki 4. sezon ekranlara gelecek mi? Şu an içi Show Tv ve ya Güldür Güldür ekibinden resmi bir açıklama gelmese de yeni sezonun Eylül-Ekim aylarında ekranlara geleceği tahmin ediliyor. Fenomen programın sezon finali bölümü çekimleri tamamlandı. Bir süre ekranlara ara veren Güldür Güldür‘ü tekrar görmek için sabırsızlanıyoruz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

error: İzin Yok