Hayat Şarkısına Yeni gelen Kız Beste Kökdemir Kimdir? 25 Ekim Salı

Hayat Şarkısına Yeni gelen Kız Beste Kökdemir Kimdir? 25 Ekim Salı

Kanal D ekranlarında sevilerek izlenen Salı günlerinin popüler dizisi Hayat Şarkısına Yeni gelen bir Kız dahil oldu kadroya. Yeni oyuncunu adı Beste Kökdemir. Peki Kimdir Kerim’in asistanı rolündeki Beste Kökdemir.? 25 Ekim Salı gün Hayat Bilgisinde göreceğiz onu.

hayat-sarkisi-kerimin-asistani-kimdirKanal D’nin sevilen dizisi Hayat Şarkısı’na yeni gelen kızın adı Kerim’in asistanı rolüyle Beste Kökdemir dir. Dizide sevimli bir karakteri canlandıracak olan Beste Kökdemir bakalım nasıl bir rol oynayacak.

beste-kokdemir-kerimin-asistani-roluyle-hayat-sarkisindaKerim’in asistanı olan Beste dizinin kadrosuna katıldı. Oyuncumuz daha önce ‘Tatlı Küçük Yalancılar’, ‘Poyraz Karayel’ ve ‘Muhteşem Yüzyıl: Kösem’de rol alan Beste Kökdemir dahil oldu.

Hayat Şarkısı, yeni bölümleriyle her Salı 20.00’de Kanal D’de!

Beste Kökdemir Kimdir: 29 Ağustos 1993 tarihinde Sinop’da doğmuştur. Üniversiteye gidene kadar Sinop’da eğitim hayatına devam etti. İstanbul, Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünde bir sene okuduktan sonra bıraktı. Şimdi Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümünde okumaya hazırlanıyor.hayat-sarkisina-yeni-gelen-kiz-beste-kokdemir-kimdir

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

error: İzin Yok