Hıçkırık Engin Kimdir?

Bir romandan uyarlama olan Hıçkırık dizisi kitabıyla aynı ismi paylaşarak dizi hayatımıza dahil oldu. Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizide bu sefer inceleyeceğimiz konu Hıçkırık Engin Kimdir oldu. Sizin için bu yazımızda hıçkırık dizisi engin kimdir sorusunu inceleyeceğiz.

Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşan başarılı dizi oyuncu kadrosunda usta isimleri barındırıyor. Bu isimler arasında dikkat çeken isimlerden biriside Emre İğdemirdir. Dizide Engin karakteri ile karşımıza çıkan Emre İğdemir başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekti.

Kerime Nadir’in kaleme aldığı Hıçkırık etkiliyeci ve sürükleyici bir romandır. Dizide birlikte olmasının imkansız olan bir aşkın hikayesini anlatıyor. 1983 yılında Ankarada dünyaya gelen başarılı oyuncu lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi tiyatro bölümünde tamamlamıştır. İlk olarak Yemin dizisi ile hayatımıza giren başarılı oyuncu sonrasında ise Deniz Yıldızı dizisi ile karşımıza çıkmıştır. Son olarak hıçkırık dizisi ile seyirci ile buluşan başarılı oyuncu dikkatleri üzerine çekti.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 9 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

error: İzin Yok