Kadın Dizisi Ceyda Kimdir?

Fox Tv nin duygusal dizilerinden birisi olan Kadın dizisinde oyuncu kadrosu dikkatleri üzerine çekti. Dikkatleri üzerine çeken oyunculardan birisi Ceyda karakteri oldu.

İlk bölümü ile hızlı bir çıkış yakalayan başarı dizinin 2. bölümü ekranlara geldi. 2. bölümde izleyenleri etkileyen karakter Ceyda karakteri oldu. Bahar karakterinin komşusu olarak karşımıza çıkan Ceyda ilerleyen dönemde Bahar’ın başında büyük bir bela olacak gibi görünüyor.Eşini kaybetmesinin ardında iki çocuk ile hayata tutunmak için elinden gelen her şeyi yapan Bahar’ın zorlu mücadelesi izleyenlerin göz yaşlarına sebep oldu. Çocukları ile kimseye müdana etmeden yaşayıp çalışıp çabalamak isten Bahar’ı çok zor bir hayat beklemektedir.

Süprzi bir şekilde Bahar’ın hayatına giren Şirin ablasına karşı his ettiği mahçubiyet ve suçluluk duygusu git gide artacaktır. Bir kardeşi olduğunu yeni öğrenen bahar ise durumu anlamakta güçlük çekecek şoka girecektir. Bahar her yeni bir günde Sarp’ı özlemeye devam etmektedir. Annesi Haticenin anlattıklarını düşündükçe Sarp’ın ölümünden onu sorumlu tutmaktadır. Hatice diğer kızı Şirinin odasında yakaladığı Sarp’ın resimlerinin hesabını sorar.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 3 Kasım 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

error: İzin Yok