Kanatsız Kuşlar Dizisinden Sürpriz Giriş! 19 Mayıs Cuma

Atv ekranlarında yayınlanacak olan Kanatsız Kuşlar dizisi tanıtım fragmanını yayınladı. Yapımcılığını Koliba Film’in üstlendiği Kanatsız Kuşlar tanıtım fragmanı çok izlendi. Baş rolde Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı gibi güçlü isimler var. Dizinin ana konusu bir annenin mücadelesi olacak. Çocukları için hayatta kalmaya çalışan bir anne..

Dram türünde bir dizi olan Kanatsız Kuşlar dizisi hepimizin hayatlarından bir şeyler taşıyacak. Tanıtım fragmanını yayınladığı günden beri yoğun bir ilgiyle karşılandı. Dizi oyuncularını daha önce ekranlardan tanıyoruz. Genç oyuncu kadrosu da oldukça ilgimizi çekti. Kadroyu tanıtmak istedik.

Melis Tüzüngüç Kimdir?

Melis Tüzüngüç 4 Ekim 1994 doğumludur. İstanbul’da dünyaya gelen genç oyuncunun ilk projesi Yıldız Masalı dizisi olmuştur. Sonrasında Böyle Bitmesin, Harem, Babam Sınıfta Kaldı, Karaman’ın Koyunu dizilerinde rol almıştır. En son ise Baba Candır dizisinde izlediğimiz Melis Tüzüngüç şimdilerde ise Atv yapımlarından birinde rol alacak.

Ümit İbrahim Kantarcılar Kimdir?

10 Ekim 1987 doğumlu olan Ümit İbrahim Kantarcılar tiyatro hayatına küçük yaşlarda başladı. Tiyatro oyunculuğu konusunda eğitimler aldı. Pis Yedili dizisinde ünlenen oyuncu aynı zamanda yarışma programı sunuculuğu da yapmıştır. Şimdi ise kendisini Kanatsız Kuşlar dizisinde göreceğiz.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

error: İzin Yok