Kırgın Çiçekler 57. Bölüm Fragmanı Özeti 31 Ekim

 Kırgın Çiçekler 57. Bölüm Fragmanı Özeti 31 Ekim

Kırgın Çiçekler de Meral’in dönüşü herkesi sevindiriyor. Yurttaki parti tam Merallik..Eğlenceli süslü… Meral’in dönüşü ile kızların da morali düzeliyor. Kırgın çiçeklerde herşey normale giderken Cemrenin ortadan kaybolması Defnenin onu uçurumdan düşürmesi ortalığı yine karıştırır.

Kırgın çiçekler yeni bölümde neler olacak? Defne annesi Nazan’a Cemre’yi uçurumdan düşürdüğünü itiraf ediyor. Nazan da Defne’yi polislerden kaçırıyor.

kirgin-cicekler-31-ekim-fragmaniEylül, Cemre’yi okulda bulamayınca Songül ve Kader’e haber verir. Kızlar her yerde Cemre’yi aramaya başlar. Kırgın çiçekler yeni bölümde Panik halindeki Defne polisi arar. Banu bebeğinden kurtulmanın yollarını aramaktadır. Meral hastaneden taburcu olup yurda döner.

Kırgın çiçekler yeni bölümde neler olacak? 31 ekim; Nazan şüphelenince Defne gerçeği itiraf eder. Nazan, Defne’yi yurt dışına kaçırmaya karar verir. Polis her yerde Defne’yi aramaktadır. Kızlar Cemre’nin başına gelenlerin sıkıntısını yaşarken Kemal’in serbest kalmasıyla şok olurlar.

yerini..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 17 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kırgın Çiçekler 57. Bölüm Fragmanı Özeti 31 Ekim (2 Yorum)

error: İzin Yok