Kısmetse Olur 4 Ocak Çarşamba Fragmanı Videosu (Gökhan Diskalifiye Oldu)

Kısmetse Olur 4 Ocak 2017 Çarşamba Fragmanı Özeti Videosu (Gökhan Diskalifiye Oldu)

Kısmetse Olur 4 Ocak Çarşamba gününün Fragmanı Videosunda şok olacaksınız. Çünkü Adnan ile kavga eden (Gökhan Diskalifiye Oldu). Aslında her ikiside elenmek üzere Ayağa kalktılar ancak yapılan oylama sonrasında her kes Gökhanı seçinde Gökhan evden elendi ve ayrılmak zorunda kaldı. Hatta size bir tüyo daha.. Yapılan Oylamada Rabia bile Gökhan elensin diye oy kullandı.

Kısmetse Olur 4 Ocak Çarşamba Fragmanı 323. Bölüm Videosu burada izleyici ile bulşacak ilk olarak. Sevilen programda sevilerek takip edilen bütün adaylar bir bir elenip diskalifiye oluyor. Bir çok hayranı olan Ayça elenmişti. Daha sonra evin en sevilen gelin adayı Hazalın elenmesi.. Onun ardından Semihin evi terkedip vir daha dönmemesi derken çok acayip bir ev vallahi burası..

Gelelim Adnan ile Gökhan neden kavga etti sorusuna.. Aslında derler ya fol yok yumurta yok diye. Birbirine kızıp bağırırken işin bokunu çıkardılar ve kavgaya başladılar. Ve sonunda ikiside diskalifiye edilmek üzere oylamaya tabi oldular. Oylamada Gökhan elendi.. Aslında iyi oldu çünkü Rabia ile ayrıldıktan sonra birinin çıkması iyi olurdu evden. Belkide bilerek yaptılar..

İzleyici Yorumu: Ya cidden severek izlediğim bi program ama her seferinde giden kişi ya evlilik yolunda oluyo yada bi ilişkiye başlama yolunda oluyo bu son bölümlerde birilerini birleştirmek mi bu programın amacı yoksa ayırmak mı?? GökRab hala devam edebilir. AdDid zaten evlilik yolunda bence ikiside gitmesin.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 2 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur 4 Ocak Çarşamba Fragmanı Videosu (Gökhan Diskalifiye Oldu) (4 Yorum)

  1. bence gokhan gitmek icin 3ocak gunu cok kavga cikardih herkesele kavga cikardih ama gidihi iyi olduh hic sevmiyor kendini beyeniyor hepte insalari yarkiliyor havali birsey herkese bir kusur buluyor bende hep rabiha suclu buluyordum ama gokhan sucmus kiz rezil etdih isallah birdah gelmez

error: İzin Yok