Kısmetse Olur Yeni Sezon (2.Sezon) Kimler Var Nezaman Başlıyor?

Kısmetse Olur Yeni Sezon (2.Sezon) Kimler Var Nezaman Başlıyor? Kısmetse Olur yeni sezonda olacak isimleri imzaları kesinleştikçe paylaşacağız.. İlk isimler belli oldu sizlerle paylaşıyoruz..   Kısmetse Olur Yeni Sezon (2.Sezon) Kimler Var Şimdilik kesinleşen isimler; 

Kısmetse olur da yeni sezondaki kızlar erkekler kimlerKısmetse olur da yeni sezondaki kızlar:

1 ayça ekin begen 2 Melis Buse BetKayan 3 Daniella grejdanua 5 Ayşenur Aydoğdu 6 Sima ŞerafettinOva 7 Cansu Deliktaş 8 Aygün aydınn 9 Ceyda kırıcı 10 İdil Naz 11 Ayşenur Balcı 12 Mehtap Taşkıran 14 Gözde Bozkurt 15 Melek Çelebi 16 Sevil Uyar

yeni sezondaki damat adayları

1 Erdem dalfidan 2 Adnan Kızıltaş 3 Murat özbakan 4 Ali sundu 5 Barış Egemen 6 Serhan Çeliker 7 halih Demirkıran 8 Onur 9 Semih Kurtulmuş 10 Gürkan 11 çakma ismi ile Emre Gül 12 Soner bakaner 13 Birkan

işte birbirinden şok isimler.. kısmetse olur ikinci sezonda olacaklar..
  1. Sezonu ile adından çok söz ettiren ve tüm izleyenlerin begenisini kazanan bir okadar da şikayet edilen Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur Yeni Sezon (2.Sezon) Kimler Var ve Ne zaman Başlıyor? sorusuna cevap vereceğiz bu konuda..
  2. Yeni Adaylar için Küçük resimlere TIKLAYIN…

ARKADAŞLAR EYLÜL AYINDA KISMETSE OLUR 2. (Yeni Sezon) BAŞLAYACAK!!

Kısmetse Olur Yeni sezonFORMATDA BAZI DEĞİŞİKLİKLER OLACAK!! YENİ YARIŞMACILAR VE ESKİ YARIŞMACILAR OLACAK!! KISMETSE OLUR’UN YAPIM EKİBİ İLK OLARAK ERDEM’e GERİ DÖNME ŞANSI VERDİ!! AMA ERDEMİN DIŞARIDA SEVGİLİSİ OLDUĞU İÇİN EVE GERİ GELMEDİ!!

AMA YAPIM EKİBİ ERDEMİ BIRAKMAK İSTEMİYOR!! YENİ SEZON İÇİN ERDEME TEKLİF GÖNDERDİ!! EĞER ERDEM TEKLİFİ KABUL EDERSE KESİN OLARAK GELECEK SEZONDA OLACAKTIR!!

2.Sezonda Kısmetse Olurda Kimler var Resimlere tıklayın..


?-NUR ELENDİĞİ HABERİ AÇIKLANDIKTAN SONRA RTÜK’e ŞİKAYET YAĞDI!! 2 GÜN BOYUNCA RTÜK’e TAM TAMINA 36.793 ARAMA YAPILDI VE KISMETSE OLUR PROGRAMI ŞİKAYET EDİLDİ!! AYRICA “RTÜK İLETİŞİM MERKEZİ” UYGULAMASINDAN 6 BİN KÜSÜR ŞİKAYET EDİLDİ BU PROGRAM!! KISMETSE OLUR PROGRAMI 4 KEZ CEZA ALDI!! EĞER 5’ci KEZ CEZA ALIRSA PROGRAM FİNAL BİLE YAPAMAZ!! YAYINDAN KALKAR!!

YAPIM EKİBİ NURUN FANLARINDAN GELEN ŞİKAYETLERİN ÖNÜNÜ KESMEK İÇİN NUR’a 2 SEZON İÇİN TEKLİF GİTTİ!! EĞER NUR TEKLİFİ KABUL EDERSE 2 SEZONDA OLACAK!! ŞUAN SICAK BAKMIYOR TEKLİFE!!

SİZCE PROGRAM DEVAM ETMELİ Mİ? 2. SEZON HAKKINDA YORUMLARINIZI AŞAĞI YAZIN LÜTFEN..

Kısmetse Olur Merve Kimdir (Yeni Sezon) Merve Hakkında Bilgiler Resimler

Kısmetse Olur Didem Kimdir Didem Hakkında Bilgiler (Yeni Sezon)

Kısmetse Olur Rabia Kimdir (Yeni Sezon Gelin Adayı Rabia Bilgileri)

Kısmetse Olur Gökhan Kimdir (Yeni Sezon Damat Adayı Gökhan

Kısmetse Olur Yeni Sezon

https://www.youtube.com/watch?v=I0lVbTDPGLc https://www.youtube.com/watch?v=eIl0HJOPFuA

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

error: İzin Yok