Kısmetse Olur’da Tuğçe’nin Zor Anları! 19 Mayıs Cuma

Kısmetse Olur’un yeni bölümünde yine ortalık karışıyor. Evdeki her aday her hafta biriyle kavga ediyor. Kanal D’nin başarılı yapımlarından olan Kısmetse Olur KHK kararıyla internet yayınına başlamıştı. İnternette televizyonda yayınlandığı kadar izlenme yakalayamamıştı. Bu yüzden final yapma kararı almıştı. Finale haftalar kala evde neler yaşanıyor?

Emre ve Tuğçe uzun zamandır anlaşamıyorlar. Aralarında sürekli tartışma çıkıyor. İkili bu durumdan oldukça mutsuz. Evdeki diğer adaylar da onların tartışmasından etkileniyor. Bu gün ise yaşanacak olay çok daha büyük boyutta. Emre ve Tuğçe yine şiddetli bir kavga ediyor. Emre çözümü sesini yükseltmekte buluyor. Bunun üzerine katlanamayan Tuğçe küçük çaplı bir sinir krizi geçiriyor. O da yaşananların etkisiyle kendini tutamıyor ve bağırmaya başlıyor. Diğer adaylar hemen Tuğçe‘nin yanına gelse de onu sakinleştirmek kolay olmuyor.

Bu arada Akın da yaşadıklarından diğer adayları suçluyor. Birbirine küs olan herkesin diğerleri tarafından barıştırıldığını ama kendisinin daha çok ilişkisinin bozulması için uğraşıldığını dile getiriyor. Peki Adnan ve Didem’in mutlu tavırlarının sebebi ne? İkilinin yakın zamanda bir nikah planlaması söz konusu olabilir mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

error: İzin Yok