Meleklerin Aşkı Nerede Çekiliyor? Meleklerin Aşkı Dizi Seti Nerede?

Önceden komedi dizileri ülkemiz de pek izlenmez di. Ancak son zamanlarda bu durum değişti. Artık komedi dizileride dönem dizileri gibi ilgi görmeye başladı. Komedi dizilerine bir yenisi daha Meleklerin Aşkı dizisi geliyor. Dizinin çekimleri çok kısa zamanda başlayacak olup, bu güzel eser kısa zaman da bizlerle beraber olacaktır. Peki Meleklerin Aşkı Nerede Çekiliyor? Meleklerin Aşkı Dizi Seti Nerede? Buyrun detaylar…

Büyük ilgi görmesi beklenen Meleklerin Aşkı dizisi Show Tv ekranlarında gösterime girmek üzere tüm hazırlıklarını tamamlamak üzere. Tamamlanan hazırlıklar sonrası dizinin çekimlerine başlanacak olup dizi severler şimdiden bu diziyi merak etmeye başladı. Güçlü oyuncu kadrosu bulunan Meleklerin Aşkı dizisi romantik komedi dalında bir proje olarak taslan haline getirilmiş durumda. Ersoy Güler tarafından senaristliği ve yönetmenliği yapılanan dizi için disiplinli ve titiz bir çalışma sürdürülüyor.

Meleklerin Aşkı Nerede Çekiliyor sorusundan daha önce bu dizinin ne zaman başlayacağı sorusu daha öne çıkmaktadır. Meleklerin Aşkı dizisi kuvvetle muhtemel önümüzde ki yaz aylarında gösterime girecektir. Dizinin amacı tatminkar bir reyting yakalayıp 2019 sezonunda da diziyi devam ettirmek.

Meleklerin Aşkı nerede çekiliyor sorusunun cevabı şimdilik sizlerle paylaşamıyoruz. Şuan sadece tüyo verebiliriz sizlere. Dizi şuan için İstanbul da çekilmeyi planlanmaktadır. Uzun süredir oyuncu kadrosu için çalışmaları devam eden diziye Seda Bakan kazandırılmaya çalışılıyor. Ünlü oyuncu da bu teklife sıcak. Yeni gelişmeleri sizlerle paylaşacağız. Hoşçakalın.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Mart 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

error: İzin Yok