Tatlı Bela 77. Bölüm Fragman Ve Özet 22 Mayıs Pazartesi

Renuka bu sıralar çok huzursuzdur. Jyoti ile anlaşamamakta her yaptığına bir kulp uydurmaya çalışıyordur. Onunla birlikte zaman geçirmek istemiyordur. Sürekli Jyoti’ye yüklense de etrafındakiler bu duruma tepki gösteriyordur. Bu yüzden Renuka istediği gibi davranamıyordur. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Yayınlandığı anda konumuzdan takip edebilirsiniz.

Bu sırada Nirancan da evinde bir davet düzenler. Ama Sid’i arayıp bunu söylemez. Bu yüzden Sid Nirancan’a karşı tavırlıdır. Sid de oraya gitmek istemediğini söyler. Bu arada Kalindi de diken üstündedir. Hiç tahmin etmediği bir şey olmuştur. Eve gelen kağıt onu çok tedirgin eder. Çok panik yapar ve hemen o kağıdı yok etmesi gerektiğini düşünür. Bu arada evdekiler onun bir şeyi olduğunu anlar ama Kalindi onları geçiştirir.

Asta ve annesi sözleşip buluşurlar. Bu sırada kızını özleyen anne ona nasıl gittiğini sorar. Asta küçük yalanlar söyler. Bir sorun çıkmadığını ve her şeyin normal olduğunu dile getirir. Çünkü ailesini özellikle de annesini tedirgin etmek istemiyordur. Slok ile bir görüşme yaptıktan bir süre sonra oradan ayrılır.

Küçük Kavya bir anda kaybolmuştur. Sodjal çok  endişelenmiştir. Herkese bu durumu haber verir ve diğerleri de Kavya’yı bulmak için uğraşır. Slok da daha önce Kavya’nın onun yanına geldiğinden bahseder. Ama Kavya evin hiçir yerinde yoktur. Sonrasında eve gelen telefon ile Kavya’nın nerede olduğunu öğrenirler. Ve onu eve getirmek için yola koyulurlar.

Nihayet tören günü gelmiştir. Evde koşturmalar başlar. Herkes bir bir gelir ama hesapta olmayan biri daha oradadır. Mansi de gelmiştir. Varad’ın bundan haberi olmamasına rağmen herhangi bir tepki vermemiştir. Ama Sodjal Mansi’nin oraya gelmesinden dolayı çok sinirli görünüyordur.

Bu arada davete Anjali’nin anne ve babası da gelir. Herkes onların gelmesine çok şaşırsa da bir şey söylememiştir. Nirancan ise her zamanki gibi rol yapar ve ikiliyi gördüğünde onlara çok kibar yaklaşır. Yapmacık tavırlarla sevgi gösterisinde bulunur. Slok da bu meseleden hiç hoşlanmamıştır. Ama Nirancan onu sakinleştirir..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Tatlı Bela 77. Bölüm Fragman Ve Özet 22 Mayıs Pazartesi (1 Yorum)

error: İzin Yok