Tomb Raider İzlenirmi?

Tomb Raider İzlenirmi?

Alicia Vikander bu rol için pek güçlü durmuyor gibi. Merakla bekliyorum fakat yanılmayacağımı düşünüyorum. sert yüz hatlarına ve etkileyici bakışlara sahip bütünüyle güçlü ve havalı duruşu olan bir lara croft görmek isterdim oscar markalı olabilir ama neyi değiştirir bu role hiçbir karede oturtamadım lara croft ruhunu göremedim animasyon yapsalardı tip olarakta son pc serindeki lara croft tipini koysalardı bundan daha etkileyici olurdu herhalde .

Lara Croft Angelina ile özdeşleşmiş bir karakter fakat fragmanı beğendim. Bazı arkadaşlar ucuz yapım gibi ifadeler kulanmış filmin sadece yurt içi(ABD) prodüksiyon bütçesi 94 milyon$, worldwide olarak bakarsan 273 milyon $’ı aşmakta. Alicia Vikander Angelina kadar tanınmıyor olabilir fakat kendisini J.Bourne, seventh son, uncle gibi kaliteli yapımlarda izlediğimi hatırlıyorum oldukça kaliteli bir oyuncu.

Angelina Jolie’nin başrolündeki Lara Croft hiç bir zaman olamaz.Yine de aksiyon,macera ve adrenalin için izlenir.Alicia’da savaşçı kadın hüviyeti var ancak çekicilik ve Elit havayı veremese de maceraseverlerin vazgeçemeyeceği yapımlardan biri.

2013 yılında Tomb Raider Survival ile seriye yeni bir heyecan kattı. Hayatta kalma üzerine diğer oyunlara göre daha realist bir işleyişi olan yapım ortalığı toza dumana kattı. Pekte Tomb Raider hayranı olmayan biri olarak bende serinin hastası oldum. Geçen sene çıkan Rise of the Tomb Raider ile de yükseliş devam etti.
Böylece perde de sıfırdan bir serinin de ateşi yakılmış oldu. Yeni dönemin en başarılı aktristlerinden olan oscarlı Alicia Vikander değişimiyle de (baya kas yapmış, yağ yakmış) beklenti büyük. Tabi Angelina Jolie kadar seksi yada güzel değil (adamı çıldırtıyordu zamanın da) ama daha iyi bir oyuncu olduğu ve seriye daha uyumlu olduğunu söylemek mümkün. Hemde Jolie nin iki filmi de oldukça kötüydü, abartılıydı, mantık hatalarıyla doluydu.
2013 de ki ilk oyunun hikayesine baya bağlı gibi görünüyorlar yinede farklı sürprizler vardır mutlaka yoksa Dejavu yaşarız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 1 Mart 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

error: İzin Yok