Trt1 Dinle Kazan Yarışması Başvuru Katılım Formu (Nasıl Katılacağım)

Trt1 de yeni bir yarışma başlıyor. Dinle Kazan Yarışması Başvuru Katılım Formu (Nasıl Katılacağım)

TRT1’den yeni sezon için yüzde yüz yerli yarışma programı ”Dinle Kazan” geliyor!

Yapımcılığını Dış Yapım’ın üstlendiği, sunuculuğu ise Derda Yasir Yenal‘ın üstlendiği ‘Dinle Kazan’ adlı yarışma programı çok yakında yayın hayatına başlayacak.

Dinle kazan sunucusu Derda Yasir YenalYüzde yüz yerli format olan ‘Dinle Kazan’ın formatı ise şu şekilde:
Dört bir tarafı gizli robot kameralarla çevrili alanlarda profesyonel oyuncumuz kadraja giren vatandaşlardan yardım istiyor ya da duyarlılık gereken durumlar yaratıyor. Biraz sonra yarışmacımız olacak olan iyi yürekli vatandaşımız oyuncumuza yardım ederken, bir programın içinde olduğunun farkında değildir.

Dinle kazan yarışması Derda Yasir YenalBu sırada oyuncumuz hayat hikayesinden bir kesiti duyarlı vatandaşla paylaşmaktadır. Yarışma kısmı ise işte tam da bu noktada başlıyor. Oyuncumuz hikayesini tamamlayınca bir anda başarılı sunucu Derda Yasir Yenal kameralarla ortaya çıkıyor ve yarışmacıya az önce oyuncunun hikayesinden yola çıkarak 5 soru yöneltiyor.

Dinle Kazan sunucusu kimdirDinle Kazan Nasıl Bir Yarışma: Yarışmacı, verdiği her doğru cevap için 50 TL, toplamda ise 250 TL’nin sahibi oluyor. Şansını ikiye katlamak isteyen duyarlı yarışmacı “katla kazan” etabında sunucunun soracağı son genel kültür sorusuyla yarışma boyunca kazandığıı ödülü 500 tl ye çıkararak ikiye katlama şansı yakalıyor. Yarışmacı “katla kazan” sorusuna doğru cevap veremediği takdirde, kazandığı ödülün yarısını kaybedebiliyor.

Dinle Kazan yarışması başvurusu içintrt1 resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yarışma hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir, başvuru şartlarını sorabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Trt1 Dinle Kazan Yarışması Başvuru Katılım Formu (Nasıl Katılacağım) (7 Yorum)

  1. Yarişmanın sonunda kazanılan parayı ortaya koyarak ya iki katina çıkacak ya da yarısını geri alacağız teklifi ile kumar oynama teklifi yapılıyor.Bilemediğinizde paranızı olduğu gibi kalacak demek çok mu zor? Hem kumara girmez hem de verilen para bir işe yarar.Zaten insanlar genelde 200 liraya bile çıkamıyor.

error: İzin Yok