Yeni Dizi Şevkat Yerimdar Başlıyor! İlk Bölümü Ne Zaman?

Yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği Şevkat Yerimdar dizisi yakın zamanda ekranlara merhaba diyecek. Baş rollerinde Başak Parlak, Özgürcan Çevik, Salih Kalyon, Murat Akkoyunlu, Suzan Aksoy ve Pascal Nouma olacak. Şimdiden heyecanla beklenen ilk bölümün çekimleri tamamlandı. Peki dizi ne zaman yayına başlayacak? Konusu ne olacak?

Komedi türündeki bu dizi filmden uyarlama olacak. Öfke öfke sorunu olan Şevkat’in yaşadıkları üzerine kurulu olacak. Herkesin izlerken gülme krizlerine gireceği yeni dizi Şevkat Yerimdar tanıtım fragmanını yayınladı. İlk bölümü ise 26 Mayıs cuma akşamı Fox Tv’de yayına girecek.

Oturduğu semtte ün kazanmış Şevkat sürekli başına türlü türlü belalar alacak. Şevkat Esin’in Türkiye’ye dönüşüyle kötü şeyler yaşayacak. Esin daha geldiği ilk günden bir kaza yapacak. Şanslı olsa gerek ki arabasına çarptığı kişi Şevkat olacak. Bu sayede Esin ve Şevkat serüveni başlayacak. Esin’in karakteri gereği Şevkat bir takım sinir krizleri geçirse de bu olaylar ekranlara komik sahnelerle yansıtılacak. Şevkat Yerimdar şimdiden herkesin gönlünü fethedeceğe benziyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 19 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

error: İzin Yok